Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games, Bu Hafta Hangi Oyunları Ücretsiz Veriyor?

Her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla gönüllerde taht kuran Epic Games Store, bugün itibarıyla listeye toplam değeri 41 lira olan iki yeni oyun daha ekliyor.

Epic Games ücretsiz oyunlar listesi uzamaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta ARK: Survival Evolved ve Gloomhaven’ı dağıtan mağaza, bugün itibarıyla yeni haftanın bedavalarını erişime sunuyor. Kullanıcılar, toplam değeri 41 TL olan Runbow ve The Drone Racing League Simulator oyunlarını tek kuruş ödemeden Epic Games kütüphanelerine yükleyebilecekler. Hediyeleri kapmak için 6 Ekim’e kadar vaktiniz olacak.

Runbow, zaman geçirmelik oyunlar arayanlara geliyor. 13AM Games tarafından geliştirilen yayınlanan bağımsız platform oyunu, eğlenceli kostümler, karakterler ve oyun modları sunuyor. Yerel ve çevrimiçi olarak 9 oyuncuya kadar destek sunan yapım, tek oyunculu modda 140’tan fazla seviyeye sahip. Runbow’da 5 farklı oyun modunda seçebileceğiniz 19 karakter var. Zorlu parkurlarda ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla becerilerinizi test edebilir ve meydan okumaları tamamlayabilirsiniz.

Epic Games Ücretsiz Oyunlarını Almayı Unutmayın

epic games ücretsiz oyunlar listesi

The Drone Racing League ise yüksek tempolu dron yarışının yanı sıra sağlam ve sürekli geliştirilebilen bir özellik seti sunuyor. Gerçek hayattaki DRL pilotlarının rekabet ettiği pistlere sahip olan oyunda her sezon bunlara yenileri ekleniyor. Yeni eklenen Mega Şehir haritasında dronunuzu devasa gökdelenlerin etrafında ve arasında, sokaklarda, yeraltı otobanlarının üzerinde, bir tren istasyonunun içinde ve hatta çok katlı bir yeraltı metro istasyonunda uçurarak pilotluk yeteneklerinizi ölçebilirsiniz.

Bu hafta Epic Games ücretsiz oyunlar listesinde yer alan her iki yapımı da 6 Ekim‘e kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunlara kalıcı olarak sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, bu sayfaya gitmek ve ilgili oyunun üzerine tıklayarak Yükle butonuna tıklamak. Ekim ayının PlayStation Plus ve Prime Gaming oyunlarına baktınız mı?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.