Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Black Friday İndirimleri 2023 Ne Zaman Başlıyor?

Tüm dünyada müthiş bir alışveriş çılgınlığına yol açan Black Friday, tahmin edebileceğiniz üzere oyun dünyasına da sirayet ediyor. Epic Games Store'da kampanya için hazırlıklar tamam. Peki, dev indirim ne zaman başlıyor? İşte bilmeniz gerekenler.

Epic Games Black Friday İndirimleri ne zaman? Günümüzün en popüler çevrimiçi oyun mağazaları arasında yer alan Epic Games Store, her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla gönüllerimizi fethetmeyi başarıyor. Bilindiği üzere Steam Türk lirasına desteğini sonlandırdı. Bu gelişmeyi takiben oyunların fiyatları dolara çevrildi. Hal böyle olunca astronomik artışlarla karşılaştık.

Steam ile büyük bir rekabet halinde olan Epic, TL ile satışa devam ediyor. Açıkçası önceden çoğu kullanıcının birinci tercihi Valve’ın platformu oluyordu, ancak mevcut koşulları düşündüğümüzde bu durumun yakında değişeceğini tahmin ediyoruz. Artık Türk oyuncuların ilk bakacakları yerler Epic Games Store ve Microsoft Store olacaktır zira kur bu haldeyken dolarla oyun satın almak çoğu kişi epey zor olsa gerek.

Epic Games Black Friday İndirimleri Başlıyor

Bilindiği üzere Black Friday dönemindeyiz. Hemen hemen her çevrimiçi mağazanın kendi indirimleri olacak. Hatta bazıları başladı bile. Örneğin, konsol oyuncuları için PlayStation Store‘da harika fırsatlar var. Epic Games Store, geleneksel indirim etkinliği için hazırlıkları tamamladı. Peki, her türden oyunda müthiş tasarruflar sağlama şansı tanıyan kampanya ne zaman başlıyor?

epic games black friday indirimleri 2023

Epic Games Black Friday İndirimleri, 21 Kasım Salı TSİ 19:00‘da başlayacak ve bir hafta boyunca devam edecek. Bu da, kampanyanın 28 Kasım Salı günü aynı saatte sona ereceği anlamına geliyor. Geçtiğimiz yıllardaki kış indirimlerinde kupon sunulurken, Black Friday‘de ise verilmemişti ama bu yıl işler değişiyor. Epic Kuponları ile tek veya toplam fiyatı 199,99 TL veya üzeri olan tüm geçerli satın alımlarda ödeme aşamasında yüzde 33 indirimden faydalanmak mümkün olacak.

Kupon oyun başına yalnızca bir kez kullanılabilecek, ancak her satın alma işleminden sonra yeni bir yüzde 33 indirim kuponu alacaksınız. Ayrıca satın alımlarınızda harcadığınızın yüzde 10’unu geri kazanmanı sağlayan Epic Ödülleri de indirimin bir parçası olacak. Epic Games Black Friday İndirimleri’ne hangi oyunların dahil edileceğini henüz bilmiyoruz. Kampanya başladığında öneri listelerimizle karşınızda olacağız!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.