Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Black Friday İndirimi Ne Zaman?

Tüm dünyada müthiş bir indirim çılgınlığı yaratan Black Friday, bu sene de ortalığı kasıp kavurmaya hazırlanıyor. Epic Games Store, Muhteşem Cuma olarak adlandırdığı Black Friday indiriminin 22 Kasım'da başlayacağını duyurdu!

Epic Games Black Friday indirimi ne zaman olacak açıklandı. Her perşembe verdiği ücretsiz oyunları ile sadık bir kullanıcı kitlesi yaratmayı başaran mağaza, cüzdanların bayram edeceği dev bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. Epic Games Store Muhteşem Cuma İndirimi. 22 Kasım 2022 TSİ 19.00‘da başlayacak ve 29 Kasım 2022 TSİ 19.00‘a kadar sürecek.

Epic, bu süre zarfında kullanıcıların karar vermekte zorlanacağı kadar çok oyunun indirime gireceğini söyledi. Eğer uzun zamandır takip ettiğiniz ancak fiyatından dolayı almaya yanaşmadığınız bir oyun varsa, istek listenize ekleyerek Black Friday’de indirime girdiği takdirde bildirim alabilirsiniz. Bunun için ilgili oyunun mağaza sayfasında yer alan İstek Listesine Ekle düğmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Epic Games Black Friday İndirimi 22 Kasım’da Başlıyor

epic games black friday indirimi

Hesap tercihlerinize bağlı olarak oyun indirime girerse mail veya launcher üzerinden haberdar edilirsiniz. Takip eden okurlarımızın bileceği üzere 2022, birbirinden güzel çok sayıda oyunun çıkışına şahit oldu. Dolayısıyla takip etmeye değer epey yapım var. Ayrıca yılların eskitemediği oyunlara ve gizli hazineler olarak nitelendirebileceğimiz indie‘lere bakmayı da ihmal etmeyin derim!

Epic Games Black Friday indiriminde hangi oyunların indirime gireceğini henüz bilmiyoruz, ancak mağaza, Muhteşem Cuma kampanyasının başlayacağı gün karar vermenize yardımcı olacak bir alışveriş rehberi yayınlayacağını açıkladı. Büyük Epic Games Store indirimi, 22 Kasım 2022 TSİ 19.00’da başlayacak ve 29 Kasım 2022 TSİ 19.00’a kadar devam edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.