Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games, 900 TL Değerindeki Büyük Oyunu Ücretsiz Sunacak!

Epic Games kullanıcıları sevindirmeye devam ediyor. Ortaya çıkan bilgilere göre o büyük oyun 31 Aralık tarihinde kullanıcılara sunulacak.

Epic Games platformunda kış indirimleri devam ederken diğer yandan yıl sonuna kadar ücretsiz bir oyunu her gün kullanıcılara sunuyor. Geçtiğimiz günlerde büyük çaplı oyunların dağıtıldığı ancak son günlerde daha çok bağımsız ve küçük oyunlarla karşımıza çıkan Epic Games, yılın son gününde büyük bir oyunla beraber kullanıcıları sevindirmek istiyor.

Daha önce çeşitli sızıntılarla ve doğru haberlerle beraber ön plana çıkan Twitter kullanıcısı billbil-kun tarafından bildirilene göre Epic Games, 31 Aralık tarihinde oyunculara aksiyon macera ve hikaye odaklı Marvel’s Guardians of the Galaxy adlı oyunu verecek. Marvel evreninde geçen bu yapım genel olarak oyuncular tarafından oldukça sevildi ve Steam platformunda da çok olumlu etiketine sahip.

Guardians of the Galaxy Epic’te Bedava Olabilir

Marvel’s Guardians of the Galaxy, temel olarak üçüncü şahıs aksiyon ve macera odaklı bir deneyimi bizlere sunuyor. Oyun içerisinde aşina olduğunuz Star-Lord adlı karakterle beraber ilerliyor ve aynı zamanda yanımızda ikonik o karakterlerin bulunduğunu görebiliyoruz. Mizah seviyesinin sürekli olarak gidip geldiği ve karakterler arasındaki diyalogların çarpıştığı bu yapımda gerçekten de ilgi çekici bir deneyim bizleri bekliyor.

marvel s guardians of the

Farklı bölgelere doğru ilerleyebildiğimiz, bu bölgeleri keşfedebildiğimiz, geniş silah kütüphanesi ile beraber yeni silahlar elde edebildiğimiz yapım içerisinde aynı zamanda çeşitli kombolar gerçekleştirebiliyoruz.

Farklı kozmetik ürünlerinin ve özelleştirmelerin yer aldığı Marvel’s Guardians of the Galaxy, hem eleştirmenlerden hem de oyunculardan iyi notlar alan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun Epic Games fiyatı ise normal şartlarda 392 Türk lirası iken şu anda indirimli bir şekilde 92 Türk lirasından satışta.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.