Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games, 86 TL Değerinde İki Oyunu Ücretsiz Yaptı

Epic Games Store, toplam değeri 86 TL olan Alba - A Wildlife Adventure ve Shadow Tactics oyunlarını ücretsiz yaptı. Bedavalarınızı kapmak için 17 Kasım'a kadar vaktiniz var.

Epic Games Store, her perşembe olduğu gibi bugün de iki adet ücretsiz oyun veriyor. Geçtiğimiz hafta, toplam değeri 79 lirayı bulan Filament ve Rising Storm 2: Vietnam’ı bedava dağıtan mağaza, bu kez de 86 liralık bir fırsat sunuyor. Alba – A Wildlife Adventure ve Shadow Tactics, 17 Kasım’a kadar hiçbir ücret ödenmeden alınabilecek. Eğer oyunları söz konusu tarihten önce kütüphanenize eklerseniz, kalıcı olarak sizin olacaklar.

Dilerseniz haftanın Epic Games ücretsiz oyunlarından kısaca bahsedelim. Alba – A Wildlife Adventure, iç ısıtıcı hikayesi ve verdiği pozitif mesajla öne çıkan bir yapım. ustwo games tarafından geliştirilen oyunda, kuş fotoğrafları çekip, çöplere takılan, zehirlenen hayvanları kurtarıyorsunuz. Örneğin, korumakla görevli olduğunuz adaya otel yapmaya çalışanlar oluyor. Göreviniz, doğayı koruyup ada halkını bilinçlendirerek buna engel olmak. Çok sayıda gönüllüye ihtiyacınız olacağı için elinizden geldiğince sesinizi duyurmanız lazım.

Epic Games Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı

epic ücretsiz oyun

Epic’in verdiği bir diğer bedava Shadow Tactics ise Japonya’da geçen zorlu bir taktiksel gizlilik oyunu. Yeni bir Şogun, Japonya yönetimini ele geçiriyor ve yurt genelinde barış uyguluyor. Kumandan, komplo ve isyana karşı verdiği savaşta sabotaj, suikast ve casusluk gibi sıra dışı becerilere sahip beş uzman topluyor. Amacınız, bu ekibi yönetmek ve düzinelerce düşman arasında görevleri başarıyla yerine getirmek.

Her görev birbirinden farklı beceriler gerektirdiği için hangi uzmanı görevlendireceğinizi iyi tayin etmeniz gerekiyor. Gizliliğin ve taktik stratejinin ön plana çıktığı oyunları seviyorsanız, kaçırmamanızı tavsiye ederim. Bu arada Epic Games Black Friday İndirimi çok yakında başlıyor. İstek listenizi şimdiden hazırlamayı ihmal etmeyin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.