Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games 700 TL’lik Oyunu Ücretsiz Dağıtıyor!

Epic Games platformu üzerinde şu anda ücretsiz olarak sunulan yapım 700 Türk Lirası ile karşımıza çıkıyor.

Her hafta ücretsiz oyun ve oyunları bizlere sunan Epic Games bu hafta da müthiş bir oyunu bizlere tamamen bedava bir şekilde sunuyor. Bildiğiniz üzere platform dahilinde haftalardır, yaklaşık 3-4 haftalık bir süredir gizemli oyunlar bizlere sunuluyordu. Şimdi ise bu halkanın son oyunu belli oluyor: Marvel’s Midnight Suns. Oyunu şu anda kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.

Epic Games platformu üzerinde şu anda ücretsiz olarak sunulan yapım 700 Türk Lirası ile karşımıza çıkıyor. Oldukça yüksek fiyatlandırma ile beraber bizlere sunulan bu yapım tamamen bedavaya erişilebiliyor. Oyunu 13 Haziran Perşembe günü Türkiye saati ile 18:00‘e kadar hesabınıza ekleyebilir ve belirttiğimiz tarih ve saatten sonra bir sonraki oyunlara geçiş yapabilirsiniz.

Epic Games Haftaya Hangi Oyunları Sunacak?

Epic Games içerisinde bu haftanın oyunu şu anda bizlere sunulurken önümüzdeki hafta yani 13 Haziran itibariyle iki farklı oyunun daha bizlere bedava bir şekilde aktarılacağını belirtelim. Bu oyunlar arasında ise tek oyunculu strateji oyunu Idle Champions of the Forgotten Realms ve yarış aksiyon oyunu Redout 2 yer alıyor.

11 min

Diğer taraftan Marvel’s Midnight Suns rol yapma unsurlarına sıra tabanlı strateji taktik deneyimiyle birleştiriyor ve eşsiz bir deneyim sunmayı hedefliyor. Oyunda aynı zamanda kart tabanlı bir sistem yer alıyor ve bununla strateji ve savaş mekaniklerinin harmanlanmasına bir göz atabiliyorsunuz. Marvel Evreni’nin karanlık yüzünde geçen bu macerada, dünyanın bugüne kadar karşılaştığı en büyük tehdit olan Lilith ve eski tanrı Chthon’un iblis güçlerine karşı mücadele ediyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.