Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games, 66 TL Değerinde 2 Ücretsiz Oyun Veriyor!

Epic Games Store, 22 Eylül ile 29 Eylül arasında ücretsiz olacak iki oyunu onaylarken iki ücretsiz oyun haberi daha verdi.

Epic Games Store, kullanıcılarının 22 Eylül’de koleksiyonlarına ekleyebilecekleri iki ücretsiz oyunu açıkladı. Mağaza, piyasaya çıktığından beri birçok ücretsiz oyun dağıtarak kalbimizi kazandı. Her hafta perşembe günleri TSİ 18.00’da yayınlanan ücretsiz oyunlardan haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Mevcut Epic Games Store ücretsiz oyunları Spirit of the North ve The Captain olarak belirlendi. Her iki oyun da kullanıcıların şu andan itibaren 22 Eylül’e kadar talep etmeleri için mevcut olacak ve 22 Eylül’de bir sonraki ücretsiz oyun çifti ile değiştirilecek. Bu haftanın oyunlarının her ikisi de 33 TL değerinde ve ikisi de birer bağımsız yapım.

Epic Games Store 22 Eylül Ücretsiz Oyunları

Epic Games

  • Spirit of the North (15 Eylül – 22 Eylül)
  • The Captain (15 Eylül – 22 Eylül)
  • ARK: Survival Evolved (22 Eylül – 29 Eylül)
  • Gloomhaven (22 Eylül – 29 Eylül)

Spirit of the North ve The Captain, Epic Games Store‘un mevcut ücretsiz oyunlarıdır ancak 22 Eylül’den itibaren kullanıcılar ARK: Survival Evolved ve Gloomhaven’ı alabilecek.

Spirit of the North ve The Captain hayranları olsa da, ARK: Survival Evolved ve Gloomhaven‘ın çok daha yüksek profilli oyunlar olduğunu söylemek gerekli. Bu nedenle önümüzdeki haftaki Epic Games Store ücretsiz oyunları özellikle heyecan verici olacak.

ARK: Survival Evolved ve Gloomhaven 22 Eylül’de ücretsiz hale getirildikten sonra, bir sonraki ücretsiz oyunlar ortaya çıkacak. Oyun mağazasının kullanıcıları, ücretsiz oyunların 2022 boyunca devam etmesini bekleyebilir, bu nedenle hayranların talep edebileceği çok daha fazla ücretsiz oyun olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.