Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games, 454 TL Değerindeki İki Oyunu Ücretsiz Veriyor

Epic Games Store, toplam değerleri 454 TL olan The Evil Within 2 ve Tandem: a Tale of Shadows oyunlarını ücretsiz dağıtıyor.

Steam’in Türk lirasını terk edişi sonrası kıymeti daha da artan Epic Games Store, her perşembe olduğu gibi bugün de ücretsiz oyunlar dağıtıyor. Saatler 18:00’ı gösterdiğinde, bu haber yazılırken mevcut olan Eternal Threads ve The Evil Within’ın yerini iki güzel yapım alacak: Tandem A Tale of Shadows ve The Evil Within 2.

Toplam değerleri 454 TL olan oyunlar, 2 Kasım’a kadar bedava alınabilecek. Tek yapmanız gereken Epic Games hesabınızla mağazaya giriş yapmak ve bu sayfadan oyunları kütüphanenize eklemek. Talep ettiğiniz oyunlar kalıcı olarak sizin oluyor. Böylece dilediğiniz zaman bilgisayarınıza yükleyip oynayabiliyorsunuz.

İki Oyun 2 Kasım’a Kadar Epic Games’te Ücretsiz

epic games ücretsiz oyunlar 26 ekim

The Evil Within‘ın ardından serideki ikinci oyunu da ücretsiz veren Epic Games, Cadılar Bayramı‘nı sonuna kadar hissettirmekte kararlı gibi görünüyor. Dedektif Sebastián Castellanos, kızını kurtarmak için kâbuslar dünyasına geri dönüyor. Tango Gameworks imzalı yapımda geliştirilebilir silahlar ve zekice yerleştirilmiş tuzaklarla tehlikelerden gizlenerek kaçarken zorluklarla karşı karşıya geliyoruz.

İlk olarak 2021 yılında piyasaya sürülen Tandem: a Tale of Shadows ise bulmaca platform türünü benzersiz bir oynanış ve harika bir estetikle yeniden tanımlıyor. Ünlü çocuk Thomas Kane gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Emma ve sadık oyuncak ayısı terk edildikten sonra karanlık ve ürkütücü bir hale bürünen Kane ailesinin malikanesini birlikte tepeden tırnağa aramaya koyulurlar.

Bu haftanın Epic Games ücretsiz oyunlarını sevdiniz mi? Daha fazlası için Cadılar Bayramı İndirimi için hazırladığımız 10 TL altı oyun önerilerimize göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.