Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games, 375 TL Değerindeki İki Oyunu Ücretsiz Veriyor

Epic Games Store, bu hafta toplam değerleri 375 TL olan Black Book ve Dodo Peak isimli oyunları ücretsiz veriyor.

Epic Games Store, her perşembe olduğu gibi bugün de iki güzel ücretsiz oyun veriyor. Bu haftanın bedavaları, toplam değerleri 375 TL olan Black Book ve Dodo Peak. Her ikisi de, 24 Ağustos’a kadar bedelsiz olarak alınabilecek. Oyunları bir kez kütüphaneye eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacaklar. Böylece herhangi bir süre sınırlamasına takılmadan istediğiniz zaman indirip oynayabileceksiniz.

Peki, haftanın Epic Games ücretsiz oyunları nasıl bir deneyim yaşatıyor? Normalde 299 TL’ye satılan Black Book, genç bir büyücü olarak oynadığınız, Slav mitlerine dayanan karanlık bir RPG macerası olarak öne çıkıyor. Kart tabanlı savaşlarda kötü güçlerle savaşıyor ve insanların mitolojik yaratıklarla yan yana yaşadığı dünyayı keşfediyoruz. Morteshka tarafından geliştirilen oyunun Steam’deki incelemeleri çok olumlu.

Black Book ve Dodo Peak Epic Games’te Bedava

haftanın epic games ücretsiz oyunları

Bedava alabileceğiniz bir diğer oyun Dodo Peak ise klasik arcade platform oyun tarzına modern bir tat katıyor. Tehlikeli tepelerde kaybolan yavrularımızı bulup kurtarmaya çalışan bir dodo kuşunu oynuyoruz. Engellerden ve düşmanlardan kaçarak yavrularımızı yuvaya götürmeliyiz. Altınları topluyor, yılanları atlatıyor, kötü niyetli maymunlardan kaçıyor, hız ve güç kazanmak için güçlendiricileri alıyor ve en kısa sürede bölümü bitirmeye çalışıyoruz.

Haftanın Epic Games ücretsiz oyunları, 17 Ağustos Perşembe (bugün) saat 18:00 itibarıyla bu sayfadan alınabilir. Bu arada geçen haftanın bedavaları Europa Universalis IV ve Orwell: Keeping an Eye on You’nun da halen bedava olduğunu hatırlatalım. Henüz kütüphanenize eklemediyseniz, hala vakit varken elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz!

İlgili Yazılar

Epic Games Europa Universalis 4’ü Bedava Veriyor: Hemen Alın

Steam Tarihinde İlk Kez Türk Oyun Festivali Düzenlenecek!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.