Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games, 374 TL Değerindeki Oyunu Bedava Veriyor

Noel için 17 ücretsiz oyun dağıtacak olan Epic Games'in 30 Aralık'ta dağıttığı ücretsiz oyun Saints Row! 31 Aralık 19:00'a kadar ücretsiz olarak alabilirsiniz.

20 Aralık tarihinde ilk ücretsiz oyununu yayınlayan ve 17 günde 17 ücretsiz oyun yayınlayacak olan Epic Games bugün Saints Row oyununu ücretsiz olarak kullanıcılarına sundu. Yakın tarihte kapatılmış bir stüdyo olan Volition tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından dağıtılan ünlü oyun serisinin son oyunu olan Saints Row’u Epic Games Store’dan ücretsiz bir şekilde satın alabilirsiniz.

Güncel olarak Epic fiyatı 374 TL ve güncel Steam fiyatı 10.34 Dolar (304 TL) olan Saints Row Epic Games Store’dan 31 Aralık 19:00 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde satın alınabilecek ve 19:00’dan sonra yerini başka bir ücretsiz gizemli oyun alacak.

Epic Games’in Yeni Ücretsiz Oyunu Saints Row

Epic Games, 374 TL Değerindeki Oyunu Bedava Veriyor

Mizahi bir dile ve aşırı detaylı karakter yaratma özelliklerine sahip olan açık dünya, aksiyon, macera türündeki Saints Row ilk çıkışındaki teknik sorunlardan ötürü Steam kullanıcılarından ‘karışık’ inceleme notu almıştı. Metacritic eleştirmenlerinden 61/100 puan, Metacritic kullanıcılarından ise 3.1/10 puan alan Saints Row serinin en kötü çıkış yapmış oyunu olmuştu.

İlk çıktığı zamanlarda bizzat benim de Co-Op şekilde arkadaşımla deneyimlediğim Saints Row, oynayabildiğim sürelerde bana gayet eğlenceli zaman geçirtmişti. Oynayabildiğim dememin sebebi ilk çıkış yaptığında Co-Op sisteminde çok büyük problemler olması ve yarım saatte bir bağlantı sorunlarıyla karşılaşmamız. Şu an bağlantı sorunlarıyla ilgili bir fikre sahip olmasam da eğer bağlantı sorunu düzelmemişse bile, tek başınıza oynayabileceğiniz çok eğlenceli bir oyunu ücretsiz şekilde edinme şansını kaçırmayın derim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.