Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games, 318 TL Değerindeki İki Oyunu Ücretsiz Veriyor

Epic Games Store, bu hafta kesenin ağzını açıyor. Kullanıcılar, toplam değeri 318 TL'yi bulan iki oyunu ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecekler.

Haftanın Epic Games ücretsiz oyunlarını alacağımız perşembe günü geldi çattı. Geçtiğimiz hafta Adios ve Hell is Others yapımlarını bedava veren mağaza, bu kez kesenin ağzını açtı. Bugün 19:00 itibarıyla söz konusu iki oyunun yerini City of Gangsters ve Dishonored: Death of the Outsider alacak. Toplam değerleri 318 TL olan her iki yapım da 9 Şubat‘a kadar ücretsiz olarak alınabilecek.

Arkane Studios imzalı ikonik FPS serisinin spin-off’u olarak 2017 yılında piyasaya sürülen Dishonored: Death of the Outsider, kısa olsa da sürükleyici hikayesi ve görsel şölen sunan atmosferi ile beğeni toplamıştı. Oyunun hikayesi, Dishonored 2‘de gemimizin kaptanlığını yapan Billie Lurk’ın eski efendisi Daud’u bulup zor bir durumdan kurtarması ve Daud’un isteği üzerine son bir kez göreve çıkıp bazı kişilerin tanrı olarak kabul ettiği Outsider’ın peşine düşmesiyle başlıyor.

Haftanın Epic Games Ücretsiz Oyunları

haftanın epic games ücretsiz oyunları

Death of the Outsider, hem Dishonored serisine yeni olanlar için etkileyici bir başlangıç noktası hem de serinin eski hayranları için oynanışa ve dünyaya önemli yenilikler sunuyor. Ayrıca Original Game Plus (OG+) modunda Dishonored 2’den en unutulmaz anlardan bazılarını yeniden oynama şansınız da var. Steam fiyatı 259 TL olan Death of the Outsider’ı Epic Games’te ücretsizken kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim.

City of Gangsters ise SomaSim tarafından geliştirilen bir yönetim oyunu. 1920 Amerikası’nda geçen oyunda sıfırdan bir suç örgütü kuracak ve onu devasa bir para sayma makinesine dönüştüreceksiniz. Çete patronu olarak yasa dışı içki satışı, silah üretimi ve haraç kesme gibi işler yaparak bulunduğunuz bölge içerisinde itibar kazanmaya çalışıyorsunuz. Türü ve konsepti sevenler için gerçekten keyifli bir oyun. Ne yazık ki Türkçe dil desteği yok, ancak güvenilir bir yama ile bu eksiği kolaylıkla giderebilirsiniz.

Haftanın Epic Games ücretsiz oyunları, 2 – 9 Şubat 2023 tarihleri arasında ücretsiz alınabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.