Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games, 190 TL Değerindeki İki Oyunu Bedava Veriyor

Epic Games Store, toplam satış değerleri 190 TL olan Out of Line ve The Forest Quartet adlı oyunları bedava dağıtıyor.

Bu haftanın Epic Games ücretsiz oyunlarını almanın vakti geldi. Mağaza, Steam‘deki toplam değerleri 190 TL olan Out of Line ve The Forest Quartet adlı yapımları bedava dağıtıyor. Her ikisi de, bugünden 28 Eylül’e kadar bedelsiz olarak alınabilecek.

Yapmanız gereken tek şey hesabınıza giriş yaptıktan sonra oyunların mağaza sayfalarına gitmek ve yan taraftaki Yükle butonuna tıklamak. Epic Games’in verdiği ücretsiz oyunları bir kez kütüphanenize eklediğinizde sonsuza kadar sizin oluyorlar. Bu sayede dilediğiniz zaman bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz.

Out of Line ve The Forest Quartet Epic’te Bedava

epic games ücretsiz oyun

Mads & Friends tarafından geliştirilen The Forest Quartet, unutulmaya yüz tutmuş bir assolistin hikayesini konu alan 3D bir bulmaca oyunu. Hem hikayesini anlatış biçimi, hem atmosferi hem de müzikleri son derece güzel. Bulmacaları zorlayıcı değil. Hikayesi 1 saat civarı sürüyor, ancak her bir anı ağızda güzel bir tat bırakmayı başarıyor.

Out of Line‘dan bahsedecek olursak, Birleşik Krallık merkezli bağımsız stüdyo Nerd Monkeys’ten gelen oyun, genel olarak keyif veren bir bulmaca platform macerası olarak karşımıza çıkıyor. Serüvenimiz, canlı bir arka plan ve hoş renklerin eşliğinde ilerliyor. Elimizdeki mızrak yardımıyla puzzle platformları çözüp geçmeye çalışıyoruz. Tek oturuşta bitecek rahatlatıcı bir oyun arayanlar göz atabilirler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.