Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games 169 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Veriyor

Epic Games platformunda her gün yeni bir oyun ücretsiz olarak sunulmaya devam ediliyor. Önümüzdeki günlerde büyük çaplı yapımların verilmesi planlanıyor.

Epic Games platformunda her gün bir ücretsiz oyun oyunculara sunulmaya devam ediyor. Bugünün oyunu ise belli oluyor ve geçtiğimiz haberlerde belirttiğimiz gibi oyun hızlı aksiyon içeriğini bünyesinde barındıran Ghostrunner olarak karşımıza çıkıyor. Oyunu yarın saat 19.00’a kadar elde edebilir ve kütüphanenize kalıcı olarak ekleyebilirsiniz.

Ghostrunner temelde gelecek temalı bir yapıyı bünyesinde barındırıyor ve birinci şahıs deneyimini bizlere sunuyor. Oyunda ninja tarzı bir yapı bizlere aktarılıyor ve bu yapı ile beraber düşmanları kesip biçebiliyor ve elimizdeki katanayı sağa sola savurabiliyoruz. Arka planda bir hikayenin anlatıldığı yapım içerisinde gelişmiş kılıç savaşları yer alıyor. Akıllı savaşlarıyla beraber aynı zamanda zorlu platform unsurları da karşımıza çıkabiliyor.

Epic Games Sağlam Oyunlara Geçiş Yaptı

Oyun genel olarak hem oyuncular tarafından hem de medya tarafından beğenilmiş durumda. Tek vuruşla öldürme mekaniğinden birden fazla kombo yapma sistemine kadar oldukça ilgi çekici bir savaş mekaniğinin olduğundan bahsedebiliriz. Bunun dışında oyunda karakterimizin belirli yetenekleri bulunuyor. Bu yetenekleri yeni yetenekler ekleyerek ve aynı zamanda bunları geliştirerek daha da güçlendirebiliyoruz.

Ghostrunner 2

Tek oyunculu yapısı ile beraber karşımıza çıkan yapımda kıyamet sonrası bir dünya yer alıyor. Kıyamet sonrası dünya içerisinde hızlı tempolu bir oyun deneyimi ile beraber hayatta kalma mücadelesine atılabiliyoruz. Burada duvarlardan duvara atlayabiliyor, düşmanların üzerine birden fırlayabiliyor, elimizdeki katanayı ikiye bölebiliyor ve reflekslerimizi burada daha da güçlendirebiliyoruz. İlgi çekici yapısı ile beraber karşımıza çıkan bu yapım Epic Games platformunda tamamen ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.