Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Endless Dungeon Fragmanı Yayınlandı

Endless Dungeon'ın kapalı betasına katılmak için başvurabilirsiniz. Test süreci 30 Haziran'da başlayacak.

Dünkü (12 Haziran) PC Gaming Show‘da Sega, oyuncuların nihayet yaklaşmakta olan rogue-lite, taktiksel aksiyon kule savunma oyunu Endless Dungeon‘a kavuşabileceklerini duyurdu.

Endless Dungeon‘da oyuncular, terk edilmiş gizemli bir uzay istasyonunda mahsur kalacak. Burada başarının anahtarı, bir kristali bitmeyen canavar dalgalarından korurken çekirdeğe giden yolda ilerlemek için bir kahraman ekibi toplamak olacak. Oyun, 2014’te çıkış yapan Dungeon Of The Endless oyununun manevi halefi ancak yeni bir üç boyutlu sanat stili ve kahramanları doğrudan kontrol etme yeteneği ile çıkış yapacak.

Endless Dungeon Test Sürecine Katılabilirsiniz

Endless Dungeon

Tam 11 yıl önce Sega, geliştirici ekibi ve oyuncular arasındaki eksik bir bağlantıyı doldurmak için Games2Gether platformunu tasarladı. Bu felsefenin bir parçası olarak, yakın zamanda geliştirme aşamasındaki oyunların geleceğini doğrudan şekillendirmek ve etkilemek için topluluktan geri bildirim toplama yöntemi olarak işlev gören bir dizi hedefli oyun senaryosu olan OpenDev‘i tanıttı.

Endless Dungeon’ın “First Run” isimli OpenDev sürecine katılmak üzere seçilirseniz, oyunun ana döngüsünü test etmeniz ve değerli geri bildirimler sağlamanız için 30 Haziran’da sizlere erişim izni verilecek. OpenDev’e giriş ücretsiz ancak oyuncu sayısı sınırlı olacak.

Oyuncular, üç benzersiz kahramanı kontrol ederek istasyonu keşfedecek. Nihai oyun, üç oyuncuya kadar çok oyunculu desteğine sahip olacak. Ayrıca zindanın iki ölümcül bölgesinde on canavarla karşılaşacak, 13 silah ve yükseltmeleri olan 4 cihazla donatılacak ve daha fazla ateş gücü ve destek için 10 farklı taret inşa edebileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.