Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Endless Dungeon Çıkış Tarihi Açıklandı

Endless Dungeon çıkış tarihi yeni bir fragmanla açıklandı. Amplitude'un takım tabanlı aksiyon-roguelike oyunu çok yakında çıkış yapacak.

Amplitude, Endless Dungeon çıkış tarihinin 18 Mayıs olarak belirlendiğini duyurdu, bu yüzden oyunun çıkış için çok fazla beklemek zorunda kalmayacağız. Oyun, ilk olarak The Game Awards 2020’de duyurulmuştu ve türün olağan zindan keşfine dair mermi cehennemiyle kule savunmasının buluştuğu ilginç mekanikleri ile büyük beğeni toplamıştı.

Dungeon of the Endless isimli orijinal yapım 2014’te çıkış yapmıştı ve bu devam oyunu da “Endless” çoklu evrende geçecek ve devasa terk edilmiş bir uzay istasyonunda mahsur kalan gemi kazasından sağ kurtulanlardan oluşan bir kadroyu konu alacak. Ayrılmak için istasyonun çekirdeğine ulaşmaları gerek ancak oraya ulaşmak için, sağ kalanların, canavar ordularının arasından sağ çıkması gerekecek.

Endless Dungeon Ön Siparişe Açıldı

Endless Dungeon Çıkış Tarihi Açıklandı

Dungeon of the Endless gibi, Endless Dungeon da çeşitli türlerin bileşenlerini birleştirecek. Ekibiniz istasyonda ilerlerken, uzaylı ordularıyla savaşmaya yardımcı olabilecek çeşitli taretler inşa etmelerine olanak tanıyan kaynakları ve yükseltmeleri toplayacak. Yine de, aynı zamanda bu bir mermi cehennemi oyunu olduğu için çatışma çıktığında, tehditleri yönetmek için silahları bırakacak ve aktif yeteneklerinizi kullanacaksınız.

Amplitude, tek başınıza dalabileceğinizi veya üç oyunculu işbirliği için bir takım oluşturabileceğinizi belirtti. Kalabalığı kızdıran alev makinelerinden zehirli keskin nişancı tüfeklerine kadar geniş bir silah cephaneliği olacak ve karakterleriniz her yola çıktıklarında yeni teçhizat bulacak. Çoğu roguelike oyunda olduğu gibi sık sık ölmeyi bekleyebilirsiniz. Amplitude, Endless Dungeon için yaptığı iletişimlerde ve pazarlamada bunu belirtmeye fazlasıyla hevesli.

Endless Dungeon şu anda Steam ve Epic Games Store‘da 399 TL karşılığında ön siparişe açıldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.