Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ender Lilies Yapımcıları ‘Redemption Reapers’ı Duyurdu

Mort dünyayı yerle bir ederken, Ashen Hawk Bridage'in paralı askerleri onlara karşı çıkmak ve belki de günahlarının kefaretini ödemek için ayağa kalkacak.

Geçen hafta yapılan bazı şakalardan sonra Binary Haze Interactive nihayet bir sonraki projesini, Redemption Reapers adlı bir strateji RPG’sini açıkladı. Ender Lilies: Quietus of the Knights’ta da Adglobe isimli aynı yayıncıyla çalışan geliştirici ekip, oyunun 2023 yılının şubat ayında çıkış yapacağını da duyurdu.

Hikaye, toprakları yerle bir eden acımasız Mort’a odaklanacak ancak şehirler ve uluslar düşerken, Ashen Hawk Bridage olarak bilinen bir grup paralı asker onları geri püskürtecek. Bridage’in her üyesinin benzersiz rolleri ve becerileri olacak ancak bu ekip de tamamen günahsız değil. Dövüş sırasında oyuncular, her üyeyi daha iyi teçhizatla (craft edilebilecek) güçlendirmeye çalışacak.

Redemption Reapers Steam Sayfası Açıldı

Redemption Reapers

Binary Haze Interactive CEO’su Hiroyuki Kobayashi bir basın açıklamasında, “Ender Lilies’in başarısının ardından, karanlık fantezi hikayelerine olan sevgimizi paylaşmak için ideal olan yeni bir türe yaklaşmayı hedefledik. Redemption Reapers’ın taktik RPG savaşı ve duygusal hikaye anlatımı, 2023’ün başlarında dünyayla paylaşmak için sabırsızlandığımız unutulmaz bir deneyim sizleri bekliyor olacak.” ifadelerini kullandı.

Projeye endüstri gazisi Masayuki Horikawa (Advance Wars 1 ve 2, Tokyo Mirage Sessions ve Super Smash Bros) liderlik ettiği için hayranlar büyük beklenti içerisinde. Lucien Dodge (The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel), Kyle McCarley (13 Sentinels: Aegis Rim, NieR: Automata), David Lodge (Persona 5, Final Fantasy 15) ve Allegra Clark (Apex Legends) gibi seslendirme yetenekleri de projeye dahil.

Oyunun Steam sayfasının açıldığını da belirtelim. Buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.