Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.6

Mükemmel

7.4

Kullanıcı


En Popüler Apex Legends Karakterleri Hangileri?

İşte en popüler ve en çok oynanan Apex Legends karakterleri.

Bazı karakterler Apex Legends’da diğerlerinden daha popüler. Oyun Şubat ayında çıktığından bu yana çok sayıda kullanıcıya ev sahipliği yaptı ve Respawn Entertainment da bu süreçte yeni karakterler, yeni yetenekler tanıttı. Peki Apex Legends’da en popüler karakterler hangileri? En popüler Apex Legends karakterleri neler?

En Popüler Apex Legends Karakterleri

Apex Legends’da şu anda sadece Trio – üçlü oyun seçeneği var ve takım olarak oynayabiliyoruz. Bu yüzden takım sinerjisi de epey önemli. Bu yüzden de örneğin Caustic gibi takıma pek destek sağlayamayan karakterler yeterince tercih edilmiyor.

Play-Apex adlı bir web sitesi ise Apex Legends’da en çok oynanan karakterleri yüzdelik oranlarla listeledi ve sonuçlar aslında beklediğimize pek yakın. Tahmin edeceğiniz gibi listenin başında Wraith yer alıyor, ardından ise Octane geliyor.

İşte en çok oynanan Apex Legends karakterleri:

  1. Wraith (Yüzde 18.7)

  2. Octane (16.8)

  3. Lifeline (15.1)

  4. Pathfinder (13.3)

  5. Bangalore (12.8)

  6. Bloodhound (7.8)

  7. Mirage (6.2)

  8. Caustic (4.9)

  9. Gibraltar (4.3)

Popülariteden de görüleceği gibi, daha zayıf karakterler listenin altında yer alırken, daha güçlü karakterler ise daha çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol