Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

En İyi Ücretsiz Netflix VPN Uygulamaları 2023

Eğer Netflix Türkiye kütüphanesindeki içerikler size yeterli gelmiyorsa, çeşitli VPN servisleri aracılığıyla farklı bölgelerdeki dizi veya filmlere erişebilirsiniz. Bu yazımızda, ABD dahil dünyanın her yerindeki Netflix içeriklerinizi izlemenizi sağlayacak en iyi VPN uygulamalarını sizlerle paylaşıyoruz.

En İyi Netflix VPN uygulaması hangisi? Televizyon izleme biçimimizde devrim yaratan Netflix, günümüzün en çok tercih edilen dijital yayın platformu konumunda. 2016 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren abonelik hizmeti, ilgiyle takip edebileceğiniz çok sayıda harika dizi ve filme sahip. Bununla birlikte Netflix içerikleri ülkeden ülkeye değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; ABD Netflix’inde olan bir dizi veya film, telif hakları sebebiyle Türkiye’de yer almayabiliyor.

Bir Netflix VPN aracılığıyla fiziksel olarak bulunmasanız dahi istediğiniz ülkenin kütüphanesine erişebilirsiniz. Bunu yapmak için çeşitli gerekçeleriniz olabilir. Örneğin; çok izlemek istediğiniz bir film Türkiye kataloğunda yer almıyor olabilir ya da çok seyahat eden biriyseniz, başka bir bölgedeyken yerel Netflix kitaplığınıza erişmek isteyebilirsiniz.

Normalde bunu doğrudan yapmanız mümkün değildir, ancak bir VPN uygulaması ile amacınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte her VPN Netflix ile çalışmaz. Bazıları üzerinden platforma bağlanmaya çalıştığınızda erişim engeli ile karşılaşabilirsiniz. Bu da seçeceğiniz VPN uygulamasına çok dikkat etmeniz gerektiği anlamına geliyor. Siz değerli okurlarımıza yardımcı olmak için Netflix için en iyi VPN önerilerini bu sayfada topladık.

En İyi Ücretsiz Netflix VPN Uygulamaları

1. NordVPN

netflix vpn

NordVPN, Netflix‘i gittiğiniz her yerde ve ücretsiz olarak izlemek için kullanabileceğiniz en iyi VPN servislerinden bir tanesi. ABD, İngiltere, Japonya ve diğerleri gibi önemli bölgelerde bulunan 60 ülkedeki 5500 sunucu arasından seçim yaparak 16 Netflix kitaplığındaki içeriklere erişebilirsiniz. NordVPN, yüksek indirme hızları sağlamak ve ara belleğe alma olmamasını sağlamak için NordLynx protokolünü destekliyor. VPN uygulamasını ilk 7 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Denemenin ardından premium üye olursanız, 30 gün içinde para iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

2. Surfshark

netflix abd

Netflix VPN önerilerimizden Surfshark, ABD Netflix’i dahil 100 ülkedeki bölgesel kütüphaneye erişmenizi sağlar. Yüksek indirme hızı sağlamak için WireGuard protokolünü destekleyen servis, aynı zamanda özel sunucular, sınırsız eşzamanlı bağlantı ve daha fazlasını içeriyor. Android, iOS ve macOS cihazlar ile çalışan VPN uygulaması, ilk 7 güne kadar ücretsiz kullanılabiliyor. Deneme süresi sona erdikten sonra 30 gün para iade garantisinden yararlanarak aboneliğinizi devam ettirebilirsiniz.

3. AtlasVPN

netflix vpn önerileri

AtlasVPN, Netflix’in bölgesel engelini ücretsiz olarak kaldırmanıza ve premium planla 11 adede kadar kitaplığa erişmenize yardımcı olur. Aylık 5GB ile sınırlı olan ücretsiz plan, biri Hollanda’da ve ikisi ABD’de olmak üzere üç sunucu konumu sunar. Ücretli plan ise 38 konumdaki 750 sunucuya genişletir. Windows, Mac, Android ve iOS ile uyumlu olan servis, oldukça işlevsel bir ücretsiz plana sahip olsa da, tüm premium özelliklerini bir ay boyunca ücretsiz olarak denemenizi sağlayan 30 gün para iade garantisinden her zaman yararlanabilirsiniz.

4. ProtonVPN

en iyi vpn

ProtonVPN, üç adede kadar (Japonya, ABD ve Hollanda) Netflix kitaplığına erişim sunan bir başka güvenilir ücretsiz VPN hizmetidir. Netflix’in yanı sıra HBO Max, Amazon Prime Video ve Disney Plus gibi diğer dijital yayın platformlar için de kullanılabilir. Dahası, Android TV ve diğer akış cihazlarıyla da çalışır. Üçten fazla Netflix kitaplığına ücretsiz olarak erişmek istiyorsanız, ücretli bir plana abone olmalı ve 30 günlük para iade garantisi sona ermeden önce geri ödeme talebinde bulunmalısınız.

5. PrivadoVPN

PrivadoVPN netflix

PrivadoVPN, 46 ülkedeki sunucular dahil olmak üzere ve 10 adede kadar eşzamanlı bağlantıya izin veren oldukça işlevsel bir VPN’dir. Süresiz olarak kullanılabilen, ancak ayda 10GB sınırlaması olan ücretsiz bir plan sunar. Hiçbir ücret ödemeden 8 ülkede 12 sunucu arasından seçim yapabilirsiniz. PrivadoVPN Premium’u 30 gün boyunca deneyebilirsiniz. Eğer memnun kalmazsanız, paranızı geri alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

En İyi Ücretsiz VPN Programları

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.