En İyi MOBA Oyunu Alternatifleri

LoL ve DoTA 2 sıktıysa bu MOBA oyunlarına da bakın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

En iyi MOBA oyunu denildiği zaman genellikle akla sadece iki oyun gelir: League of Legends ve Dota 2. Bu iki yapım her ne kadar en popülerleri olsa da, aradığınız MOBA olmayabilir. Biz de bu yüzden alternatif MOBA oyunu tavsiyeleri listesi hazırladık.

blank

Alternatif MOBA Oyunu Tavsiyeleri

SMITE

Listemizdeki pek çok oyun tarih öncesi mitolojiden ilham alıyor fakat Smite’da doğrudan mitolojik tanrılar yer alıyor. Oyun yine üç koridorlu arenalarda geçerken, Thor ya da Zeus gibi antik tanrıları seçip oynamak mümkün.

Smite için düzenli olarak turnuvalar da düzenleniyor ve e-spor camiasında saygın bir oyun. Her ne kadar League of Legends ya da Dota 2 gibi prestijli olmasa da, en az onlar kadar başarılı.

blank

Heroes of the Storm

Blizzard’ın MOBA projesi olan Heroes of the Storm hiçbir zaman Dota ya da LoL kadar popüler olamadı fakat daima iyi bir alternatif olarak kaldı.

StarCraft, Wasrcraft, Diablo ve Overwatch evrenlerinden karakterler içeren oyun, bu sayede son derece zengin bir hero listesine sahip. League of Legends ya da Dota 2’nin aksine HotS’da eşyalar yer almıyor. Bunun yerine seviye atladıkça yeteneklerimizi geliştiriyoruz.

blank

Strife

Son dönem MOBA oyunlarının çoğu hızlı başladı fakat aynı hızla da kapılarını kapattı. Strife ise bunların arasında kalıcı olanlardan birisi. Sadece 34 şampiyon bulunuyor ve diğerlerine göre daha ufak çaplı fakat hiç de fena değil.

Heroes of Newerth geliştiricisi S2 Games tarafından yapılan oyun ikinci nesil MOBA olarak tanımlanıyor ve kendini sevdirecek pek çok yönü var.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol