Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

En İyi Fortnite Benzeri Oyunlar

Fortnite benzeri en iyi battle royale oyunları.

Battle royale oyunlarının kökeni oldukça çeşitli fakat özünde hepsinin mantığı aynı: birçok oyuncu giriyor, sadece biri çıkıyor. Vahşi battle royale alanlarında savaş oldukça şiddetli, tahmin edilemez bir şekilde sürüyor ve tek amacınız da hayatta kalmak oluyor. Türün en popüler örneklerinden birisi de şimdiye kadar Fortnite oldu. Peki en iyi Fortnite benzeri oyunlar hangileri? En iyi battle royale oyunları neler?

en iyi fortnite benzeri oyunlar 1

En İyi Fortnite Benzeri Oyunlar

Apex Legends

Respawn’ın yeni oyunu sessiz sedasız çıksa da büyük ilgi gördü ve hem Fortnite’ın, hem de PUBG’nin tahtını sallamayı başardı. Bir hafta içinde 25 milyonun üstünde oyuncuya ulaşan Apex Legends’ın en büyük artısı geniş karakter seçenekleri ve bunların her birinin ayrı yeteneklere sahip oluşu.

en iyi fortnite benzeri oyunlar 2

Blackout

PUBG ve Fortnite büyük patlama yaratınca, AAA oyun yapımcıları da gözünü battle royale oyunlarına dikti. Treyarch bunlardan birisi olurken, Black Ops 4’e campaign modu eklemek yerine multiplayer ağırlıklı gitti ve Blackout battle royale modu da bunlardan birisiydi.

Nuketown haritasından 1500 kat daha büyük olan haritasıyla, yeni mekanikleri ve araçlarıyla, hatta zombilerle Blackout gerçekten de iyi bir alternatif yarattı.

en iyi fortnite benzeri oyunlar 3

Dying Light: Bad Blood

Yeni bir battle royale oyunu arıyorsanız, brutal royale denemeye ne dersiniz? Techland Dying Light: Bad Blood’a bu isimle sesleniyor ve oyun PvE ile PvP elementlerin başarıyla harmanlıyor. Oyun şu anda Erken Erişim aşamasında olsa da denemeye değer alternatifler arasında.

en iyi fortnite benzeri oyunlar 4

Ring of Elysium

İlk günlerdeki popülaritesi olmasa da, Ring of Elysium hâlâ en çok tercih edilen ve en iyi battle royale örnekleri arasında yer alıyor. Free to play bir oyun olan yapımda geniş haritalar var ve en iyisi de kış mevsimi. Oyunda kendimizi karlı bir haritada buluyoruz ve dakikalar geçtikçe fırtna giderek daha kötüleşiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

6 Yorum

 1. Uğur Vural

  lan bunların neresi fortnite ye benziyo materyal toplayıp yapabiliyonmu sanki aptal zaten fortnite yi diğer oyunlardan ayıran özelliğide materyal toplayıp yapı yapılabilmesi

  0
  0
  Cevap
  • Ahmet

   sana katılıyorum

   0
   0
   Cevap
  • Anonim

   FORTNİTE KRALDIR GERİSİ YALANDIR

   0
   0
   Cevap
  • Anonim

   battle royal terzından benzeyen oyunlar demiş zaten dikkatli oku

   0
   0
   Cevap
 2. Ali

  kesinlikle

  0
  0
  Cevap
 3. ali deniz

  Aynen ya kkankS

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.