Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

En Garde!’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Oyunun çıkış tarihini açıklayan Fireplace Games, En Garde! için yeni bir fragman da yayınladı.

Geliştirici ve yayıncı Fireplace Games, korsan temalı hack-and-slash aksiyon oyunu En Garde!‘ın çıkış tarihini yeni bir fragmanla duyurdu. Aşağıdan izleyebileceğiniz fragmana göre, oyun 16 Ağustos‘ta Steam aracılığıyla PC’ye çıkacak.

İlk olarak Haziran ayındaki Future Games Show sırasında tanıtılan En Garde! ana vurgunun dövüşleri mümkün olduğunca yumuşak ve dinamik hissettirmek olduğu gösterişli bir aksiyon oyunu olacak. Oyuncular kendilerini sürekli olarak düşmanlardan kaçarken, platform yaparken, kendilerini savunurken ve birçok yöntem ile düşmanlarla savaşırken bulacak.

En Garde! Neler Sunacak?

En Garde!'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Adalia De Volador rolünü üstlenen oyuncular, tiranlığa karşı savaşmak için bir maceraya atılacak. Stüdyo, Volador’u eğlenceli bir kahraman olarak tanımladı ve oyun, oyuncuların dövüşler sırasında, örneğin bir düşmanı kafasına bir kova atarak kör ederek ortamlarından yararlanmalarına izin vererek bunu özellikle vurguladı. Tam da bu çevre kullanımıyla öne çıkan yapım, oyuncuya büyük özgürlük sunacak.

En Garde!, oyuncuyu oyunun ana hikayesine götüren bir hikaye modu ve oyuncuların kendilerini düşman ordularına karşı test edebilecekleri bir arena modu olmak üzere iki oyun moduyla çıkış yapacak. Kılıç dövüşü, hiciv ve saçmalıklarla dolu cüretkar bir maceraya atılacağınız ve Zalim Kont-Dük’e meydan okuyacağınız yapımın fiyatı henüz belli değil.

Steam’den istek listenize ekleyebileceğiniz oyunu çalıştırabilmek için 8 GB RAM, 4 çekirdekli bir işlemci ve GTX 1050’ye ihtiyacınız olacak. Son olarak, oyunda Türkçe dil desteği yer almayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.