Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Empire Of Sin Sonbahar Aylarında Lansmana Çıkacak

Empire of Sin tüm platformlar için Sonbahar aylarında piyasaya sürülecek.

Ağustos 2019’da Xbox One, Nintendo Switch, PC ve PlayStation 4 platformu için duyurulan Empire of Sin nihayet çıkış tarihine kavuştu. Geliştirici ekip yaptığı duyuru da oyunun Sonbahar aylarında hem konsol hem de bilgisayar platformuna çıkış yapacağını belirtti.

Empire Of Sin Sonbahar Aylarında Lansmana Çıkacak 2

Paradox Interactive’in 2020 model oyunları arasında yer alacak olan Empire of Sin Steam üzerinde sergilenmeye devam edilirken oyunun çıkış tarihine dair yeni detaylar gündeme geldi. Romero Games tarafından geliştirilmeye devam edilen Empire of Sin tek oyunculu bir oynanışa sahip olarak piyasaya sürülecek. En son Ağustos 2019’da haberlerimizde yer bulan yapım bugün de çıkış tarihine yönelik yeni gelişmeler ile gündeme geldi.

PC Games N’in yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Empire of Sin’in resmi Twitter hesabı üzerinden geliştirici ekip yeni bir paylaşım yapmış. Bu paylaşımda oyunun 2020’nin Sonbahar aylarında piyasadaki yerini alacağını duyurmuş.

Oyunun Steam sayfası üzerinde de paylaşılan güncel duyuru geliştirici ekibin lideri Brenda Romero tarafından da onaylanmış.

Oyuncuları içki yasağının olduğu 1920’nin Chicago’suna götürecek olan yapım acımasız yeraltı suç dünyası ile oyunculara aksiyon dolu anlar yaşatacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.