Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Empire of Sin Detaylı Başlangıç Rehberi ve İpuçları

Bu rehberimizde Empire of Sin isimli oyunda harika bir başlangıç yapmanız için yardımcı olacak bir dizi başlangıç ipucu bulacaksınız.

Empire of Sin, Yasak döneminde geçen bir strateji oyunu. Oyun, Romero Games stüdyosu tarafından geliştirildi ve ana tasarımcı, erken Doom serisinin babalarından biri olan John Romero idi. Bu makalemizde sizlere bu oyunda sokakların hakimi olmanız için gereken taktikleri sağlayacağız.

Tek Seferde Çok Kişi İşe Almayın

Empire of Sin oynarken ekibinize eklediğiniz her üye sizden belirli bir miktar para alır. Oyunun ilk aşamasında, sınırlı sayıda mülkünüz var, bu nedenle kazancınız çok yüksek değil. Aynı anda çok fazla kişiyi işe almaya karar verirseniz, çok fazla fon kaybedersiniz. Bu nedenle ekibinizi kademeli olarak artırın.

Çete Dışı Binaları Ele Geçirin

Her bölgede, işinizi yürütmek için uygun birkaç yer var. Bazıları diğer patronlara ait ve geri kalanının bir sahibi yok. Diğer çetelerle anlaşmazlıkları önlemek için, ilk etapta bu terk edilmiş yapıları ele geçirin.

Empire of Sin 1

Faaliyetlerinizi Bir Bölgeyle Sınırlandırın

Empire of Sin maceranızın başında, oyunun sunduğu tüm mekaniklerle tanışın. Dünyanın işleyişine bu şekilde alışacaksınız. Bunu yapana kadar faaliyetlerinizi bir bölgeyle sınırlandırın. Bu, büyüyen bir imparatorluğu kontrol etmenizi kolaylaştıracak.

Tesislerinizin Güvenliğini Mutlaka Sağlayın

Sahip olduğunuz binalar, rakiplerinizin saldırılarına karşı savunmasız. Bu nedenle, tesislerinizde güvenliği düzenli olarak iyileştirmeniz gerekir. Bu şekilde kendilerini savunabilecekler. Bunu ihmal ederseniz, mülk için verilen mücadele başarısızlığa mahkum olabilir. İyileştirme yapmak için mahallenizdeki binalar sekmesine gidin ve mülkü seçin.

Empire of Sin 2

Bir Savaşa Katılmak İçin Her Teklifi Kabul Etmeyin

Empire of Sin oynarken arada bir çete savaşına katılma teklifi alacaksınız. Doğrudan size yönelik değilse, buna katılmayı reddedebilirsiniz. Savaşa katılmaya karar vermeden önce, bu karardan kaynaklanacak tüm potansiyel kazanç ve kayıpları göz önünde bulundurun.

Diplomasiyi Sakın Küçümsemeyin

Empire Of Sin maceranız sırasında sadece rakip patronlarla savaşmakla kalmaz, onlarla güçlerinizi de birleştirebilirsiniz. Birden fazla cephede savaşmak hızla külfetli hale gelebilir ve tesislerinizdeki korumayı iyileştirmeye yetişemezsiniz. Diplomasi, bir çete savaşında yardımcı olabilecek ittifaklar kurmanıza yardımcı olacak. Daha sonra ek askeri destek alacaksınız.

Empire of Sin 3

Polisleri Öldürmekten Kaçının

Polis, oyunda önemli bir birliktir. PD ile ilişkileriniz kötüleştiğinde, eylemlerinizle ilgileneceklerdir. Binaların önünde savaşmak, bazı yerel görevliler tarafından fark edilmenizi sağlayabilir. Bir düşman çetesinin herhangi bir üyesi onlara saldırmaya başlarsa, bırakın. Bu şekilde, polisle kötü bir üne sahip olmaktan kurtulursunuz. Ayrıca, ücretsiz keşif geziniz sırasında, bir devriye görevlisi ile karşılaşırsanız, savaş başlatmak yerine ondan kaçının.

Empire Of Sin Steam platformunda 61 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Oyunu satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.