Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elon Musk’ın Diablo 4 Yayını İzlenme Rekoru Kırdı

Elon Musk, X'te canlı yayın açarak Diablo 4 oynadı ve beklendiği gibi milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Elon Musk‘un Diablo 4 ile olan oyun yayını girişimi, Twitter’da büyük bir izleyici kitlesi toplamayı başardıktan sonra tüm zamanların en çok izlenen canlı yayınları sıralamasında zirveye oynadı. SpaceX ve Tesla’nın CEO’su, platformun yayın yeteneklerini göstermek için 2 Ekim’de X olarak yeniden markaladığı Twitter’da büyük bir izleyici kitlesi eşliğinde Diablo 4 oynadı.

Musk’ın Diablo 4’teki maceralarını 2,5 milyondan fazla insan izledi ancak ilk beş dakikayı sincap gibi ses çıkarıp çıkarmadığını sorarak ve 13 dakika geçene kadar zindana girmeyerek geçirmesi nedeniyle yayın bir hayli monoton ve sıkıcı başladı. Ancak bu, dünyanın en zengin adamının günlerini bu yıl çıkış yapan en büyük oyunlardan birini oynayarak geçirmesini görmek için akın eden izleyicilerin sayısını etkilemedi.

Elon Musk, Diablo 4 Yayınında 100. Seviyeye Ulaştı

Elon Musk Diablo 4 Yayininda 100. Seviyeye Ulasti

Musk’un yayın başlığı, platformda yürüttüğü test sürecini yansıtıyordu; bu süreçte kesinlikle bazı sorunlar yaşandı ancak bunun platformun kendisinden mi yoksa iş adamının kullandığı bilgisayardan mı kaynaklandığı belli değil. Bir Werewolf Druid karakteri kullanan Musk, ne yaptığını açıkça biliyordu ve ilk zindanı temizlerken çok fazla sorunla karşılaşmadı, daha sonra Diablo 4’teki maksimum seviye olan 100. seviyeye ulaştı.

Tabii ki Elon Musk’un düzenli bir yayıncı olmasını beklemeyin çünkü yaklaşımının üzerinde çalışılması gerektiği açık. Uzun sessizlikler oldu ve multi-milyarderin bu kadar zayıf bir aydınlatma düzenine sahip olması oldukça dikkat çekti. Milyonlarca kişi Musk’ın Diablo 4 oynamasını izlemeye gelirken oyun topluluğunun çoğu onun girişiminden pek memnun değildi.

Son derece başarılı bir lansmana sahip olmasına rağmen Diablo 4, oyun sonu içeriğinin eksikliği nedeniyle oyuncuları elinde tutmakta zorlandı, ancak bu ayın sonlarında ikinci sezonun yayınlanmasıyla küçük bir canlanma yaşanabileceğini düşünüyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.