Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elon Musk, Kendi Diablo 4 Karakterinin Adını Açıkladı

Elon Musk, şu anda Blizzard'ın aksiyon RPG'si Diablo 4'ü oynadığını ve oyun içi karakterinin ismini paylaştı.

Twitter’da meydana gelen tüm değişikliklerin ortasında, platformun sahibi Elon Musk, kendi Diablo 4 karakterinin ismini açıkladı. Pek çok oyuncu muhtemelen Twitter hakkındaki haberler ve güncellemelerden bunalmış durumda ve sosyal medya platformunun sahibinin kendileriyle aynı oyunu oynadığı bilgisi, muhtemelen topluluk içinde karışık tepkiler alacak.

Twitter ve Diablo 4, her ikisi de toplulukları tarafından hala desteklenmelerine rağmen zorlu birkaç ay geçirdi. Diablo 4 kısa süre önce Sezon 1’i başlattı ve birçok oyuncu yeni içeriğin getirdiği değişiklikler hakkında çok sayıda olumsuz geri bildirim sağladı. Öte yandan Musk, Twitter için ani yeniden markalaşma ve logo değişikliğini içeren büyük bir yenilik duyurdu.

Elon Musk’ın Diablo 4 Karakteri: IWillNeverDie

Elon Musk, Kendi Diablo 4 Karakterinin Adını Açıkladı

Bugün ise, Musk’ın aslında bir Diablo 4 oyuncusu olduğunu açıklamasıyla birlikte, muhtemelen oyun camiasından da bazı geri bildirimler ve eleştiriler gelecek. Greg veya greg16676935420 kullanıcısı tarafından barındırılan bir Twitter Spaces davetini yanıtlayan Musk, Twitter logosunda yapılan değişikliklerden bahsederken Diablo 4 karakterlerinin adını paylaştı.

Etkinliğin ortak sunucusu Whole Mars Catalog, Musk’a logo geçişini sormuştu ki, platformun sahibi Twitter Spaces sırasında aslında aksiyon RPG’sini oynadıklarını yanıtladı. Röportajın son bölümünde Elon Musk, oyun içi karakterlerinin adının “IWillNeverDie” olduğunu paylaştı.

Ne yazık ki, Twitter’ın sahibi hangi Diablo 4 sınıfını oynadığını ve normal veya hardcore sunucularda oynayıp oynamadığını belirtmedi. Ancak Musk, bazı oyun tercihlerini açıkladı. Musk, her zaman Steam kullandığını ve genellikle birinci şahıs nişancı oyunları veya gerçek zamanlı strateji oyunları ile vakit geçirmeyi sevdiğini belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.