Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elon Musk, Diablo 4 Speedrun Yayını Açacak!

Elon Musk, Diablo hayranlarını şaşırtarak kendi platformu olan X üzerinde Diablo 4 speedrun denemesi için canlı yayın yapacağını açıkladı.

Elon Musk, canlı yayında Diablo 4’ü hızlandırma planlarını duyurdu. Çığır açan yenilikleriyle tanınan teknoloji vizyoneri, çok yakında Diablo evreninde yeni bir mücadeleyi deneyecek. Ancak Musk’un kendisi gerçekçi beklentiler belirlediği için, öyle aşırı profesyonel düzeyde bir hız beklemeyin.

Elon Musk’un girişimleri onu elektrikli araçlardan uzay araştırmalarına götürdü ve şimdi de beğenilen Blizzard oyunu aracılığıyla video oyunları dünyasına götürecek. Girişimci, bu ayın başlarında eski kız arkadaşı Amber Heard‘ü kendisi için Overwatch’tan Mercy rolüne bürünmeye ikna ettiği haberi viral hale gelince oyunla ilgili bir konuyla manşetlere çıktı.

Elon Musk’tan Diablo 4 Speedrun Yayını

Elon Musk, Diablo 4 Speedrun Yayını Açacak!

Elon Musk, Twitter hesabı aracılığıyla 28 Eylül gecesi TSİ 07.00 civarında, X’in canlı yayın ölçeklendirmesini test etmek amacıyla Diablo 4 speedrun denemesi yapacağını duyurdu. Ancak Musk daha sonra devam eden iş taahhütlerini gerekçe göstererek canlı yayını erteledi. Daha sonra o gece dereyi gerçekleştirmesinin mümkün olmayacağını ve ertesi güne erteleyeceğini duyurdu.

Girişimci daha önce Diablo 4 karakterinin adını açıklamıştı ve oyunu oynadığını duyurmuştu. Musk, “İnsanlar benden video oyunları oynayarak internet yayını yapmamı istedi” dedi ve bu nedenle ünlü girişimci, bu speedrun denemesini oyundaki Tier 99 Nightmare zindanında deneyeceğini duyurdu. Elon Musk, oyundaki belirgin deneyimine rağmen bu hızlı koşunun profesyonel düzeyde bir performans olmayacağını açıkladı.

Bu nedenle Tier 99 Nightmare zindanını tamamlamayı planlasa da, izleyicilerin “beklentilerini düşük tutmaları” gerektiğini de vurguladı. Diablo 4’ün sunduğu birçok zorlu zorluk göz önüne alındığında bu hiç de şaşırtıcı değil. Ancak Musk, speedrun denemesini, karakter istatistiklerini artıran ve benzersiz yetenekler sağlayan mücevherler olan kötü kalpleri kullanmadan gerçekleştireceğini duyurdu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.