Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elon Musk Çöpçatanlığa Soyundu: X Dating Yakında Geliyor

X Dating özelliği platforma dahil olmayı bekliyor. Bu sayede kullanıcılar en iyi şekilde eşleşecek ve kendi aralarında buluşma ayarlayabilecek.

Sosyal medya uygulamaları arasında büyük bir yere sahip olan ve eski adı Twitter olan X platformuna yakında yeni bir özellik geliyor. Bu özellikle beraber platformda daha akıcı bir buluşma deneyimi sağlayacak yeni destekler sunulmak isteniyor. X sahibi Elon Musk daha önce bu platformu çok amaçlı bir hale getireceğini açıklamıştı.

X’i bir flört uygulamasına dönüştürme kararı elbette uzun bir süredir planlar arasındaydı. Musk daha önce X’in akıllı telefonlarda en çok indirilen uygulamaların tüm özelliklerine sahip olması gerektiğini vurguladı. Bu adım da bu planın bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Flört özelliği dışında bankacılık, hisse senetleri, kripto para ve arama gibi uygulamalar bu platforma gelmeyi bekliyor. Musk tüm bunları tek bir yerde toplamayı ve diğer uygulamalardaki diğer özellikleri de dahil etmeyi planlıyor.

X Dating ile Buluşma Başlıyor

Platformun adının değişmesiyle büyük ses getiren Twitter için yeni özellikler yolda. Musk geldiğimiz süreçte X çalışanlarıyla bu konuyu bir süredir tartıştı ve “X Dating” konusuna değindi. Bu doğrultuda platformda birçok insanın bulunduğunu ve kullanıcıların paylaştıklarına göre eşleşme sistemini getirmek istediklerini belirtti.

Hayatinin askini arayanlara mujd

Milyonlarla kullanıcı sayısıyla beraber karşımıza çıkan uygulama dahilinde X Dating özelliğiyle beraber kullanıcılar eşleşecek ve kendi aralarında buluşma sağlayabilecek. Bu konu için resmi bir açıklamada bulunan Musk, yakın zamanda bu özelliğin devreye gireceğini aktardı. Bu sayede flört olayını daha doğru bir hale getirebileceklerini belirtti.

Şu an için bu özelliğin ne zaman uygulamaya dahil edileceği belli değil. İlerleyen süreçte daha fazla detayın ortaya çıkması bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.