Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elisabeth Moss ve Haluk Bilginer’li The Veil Dizisinden Fragman

Başrolünde Elisabeth Moss’un ve konuk oyuncu olarak Haluk Bilginer’in yer aldığı The Veil dizisinin resmi fragmanı yayımlandı. Polisiye gerilim türündeki mini seri, 29 Mayıs'ta Disney Plus'ta.

Uluslararası Emmy ödüllü oyuncu Haluk Bilginer’in konuk oyuncu olarak yer aldığı FX imzalı The Veil dizisinin resmi fragmanı yayımlandı. İstanbul, Paris, Londra üçgeninde geçen polisiye gerilim türündeki mini dizi, başrole Emmy ödüllü Elisabeth Moss‘u koyuyor. Paylaşılan fragmanda Galata Kulesi, Galata Köprüsü ve Kapalıçarşı dahil olmak üzere Türkiye’den birçok manzara görüyoruz.

Galata Kulesi’nden Eyfel Kulesi’ne ve Londra’daki Big Ben’e uzanan yolculukta iki kadının arasındaki yalanlar ve gerçekler üzerine kurulu ölümcül bir oyuna izleyiciler tanıklık edecek. Birinin büyük bir sırrı varken, diğeri ise bu sırrı ifşa etmek ve yüzlerce insanın hayatını kurtarmak için bu yolculuğa çıkacak. Gerilim dozunun her bölümde artacağı The Veil, seyircilere hız treni hissi yaşatacak bir aksiyon ve gerilim hikayesi vaat ediyor.

The Veil Dizisinin Bazı Sahneleri İstanbul’da Geçiyor

the veil disney plus

İlk üç bölümünü, Killing Eve, Dracula ve Penny Dreadful gibi iddialı yapımların bölümlerini de çeken Damon Thomas’ın yönettiği, yaratıcı ve yapımcılığını ise Taboo, Peaky Blinders ve Great Expectations gibi yapımlara imza atan Steven Knight’ın üstlendiği The Veil, 6 bölümüyle birden aynı anda 29 Mayıs’tan itibaren sadece Disney Plus‘ta seyredilebilecek.

Şahsiyet dizisindeki rolüyle Uluslararası Emmy Ödülü’ne layık görülen usta oyuncu Haluk Bilginer, dizide kilit bir role sahip olacak. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri resmi fragman ile başbaşa bırakalım. İyi seyirler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.