Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elderand Çıkış Tarihi Belli Oldu

Elderand, RPG mekaniği, ganimet ve çok sayıda silah içeren acımasız bir Lovecraft ortamına sahip, yakında çıkacak bir bağımsız Metroidvania oyunu olacak. Nihayet oyunun çıkış tarihini öğrendik.

Elderand çıkış tarihi belli oldu. Metroidvania sevenlerin merakla beklediği oyunun silah yükseltme, boss dövüşleri ve geniş dünyasında birkaç benzersiz biyom dahil olmak üzere oynanışın önemli anlarını vurgulayan önemli bir fragman da yayınlandı. Oyunun çıkış tarihini de duyuran fragmana göre, oyunu deneyimlemek için çok fazla beklememiz gerekmeyecek.

Elderand, Brezilya’nın en büyük oyun etkinliklerinden biri olan Gamepolitan Ödülleri’nde hem En İyi Oyun hem de En İyi Oyun Tasarımını kazanan bağımsız stüdyolar Mantra ve Sinergia Games’in gelecek vaat eden bir oyun olarak duyuruldu ve büyük beklenti yarattı. Oyun, yüzen kozmik korku yaratıklarından tarikatçılara kadar değişen karakterlerle ve ara sıra devasa zırh takımıyla Lovecraftian etkilere sahip olacak.

Elderand Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Elderand Çıkış Tarihi Belli Oldu

Elderand, Castlevania gibi geçmiş oyunların pek çok tanıdık unsurunu bir araya getirecek ve kendisini rakiplerinin önüne geçirmek için kendi sürprizlerinden birkaçını da karşımıza çıkacak. Oyunun canlı, ayrıntılı piksel sanatı, zekice kullanılan paralaks efektleri ve ayrıntılı aydınlatma ile büyük beğeni topladı. Piksek bir oyun olsa da, oyunun görselleri de büyük beğeni topladı.

Yeni fragman ile Elderand çıkış tarihi 16 Şubat 2023 olarak belirtildi, bu nedenle oyuncuların sadece birkaç hafta daha beklemesi gerekecek. Fragman, Cult of the Lamb’in açılış sekansından farklı olarak, bir tür kurban kültünün parçası olarak oyuncunun bir hançerle kendini kesmeye başlayarak Elderand’ın bazı ana özelliklerini ve bazı ayarlarını vurguluyor.

Elderand’ın Ücretsiz Demosu Mevcut

Elderand Çıkış Tarihi Belli Oldu

Küçük sivrisinek benzeri uçan yaratıklar, sopalı devasa bir kemirgen ve kolları olan devasa bir yüzen göz küresi dahil olmak üzere çok sayıda düşman tasvir ediliyor. Çoğunlukla, yaratık tasarımı, geniş bir tür yelpazesini kapsadığı için oldukça çeşitli görünüyor.

Bu türden beklendiği gibi, oyun, daha önce erişilemeyen yerlere girmek için bir kanca ve süper atlama gibi kilidi açılabilir geçiş becerileriyle keşfedilen genişleyen bir haritanın yanı sıra, bu yetenekleri ortaya koyan çeşitli patron dövüşlerine sahip olacak. Elderand ayrıca, kurtarma ve dinlenme yerleri olarak Dark Souls tarzı şenlik ateşlerine ve portallarla hızlı seyahat sistemi sunacak.

Elderand çıkış tarihini beklemek istemiyorsanız, Steam‘den ücretsiz demo sürümünü indirebileceğinizi belirtelim. Oyunun fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.