The Elder Scrolls Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.5

Kullanıcı

Elder Scrolls Online: Summerset’le Oyuna Bolca Yeni İçerik Eklenecek

Yeni güncelleme ile sadece ana görevler olmayacak, oyunun içeriği oldukça genişleyecek.

The Elder Scrolls Online gibi açık dünya MMORPG oyunları ana hikâye görevlerinin yanı sıra oyunculara pek çok şey sunuyor. Nadir ekipmanlar için ava çıkabilir, materyaller için aramaya koyulabilir, Easter Egglere bakabilir, gizlice NPC’leri öldürüp hırsızlık yapabilirsiniz. ESO tüm bunları sağlarken, yeni çıkacak olan Summerset ek paketi de beraberinde çok fazla şey getirecek.

Yapımcı firma Elder Scrolls Online: Summerset’le ilgili bilgi verirken, bu bölümde ana hikâyenin yanı sıra yapılacak pek çok şey olacağını ifade etti. Summerset Isle herkese açıldığında epik bir ana görevin parçası olabileceğiniz gibi, aynı zamanda kendi mücevherlerinizi üretebilecek, gizemli Psijic Order loncasına katılabilecek ve hatta Cloudrest şehrini kurtarabileceksiniz. Daha da heyecan verici olan ise High Elflerin gerçek vatanı olan Summerset adalarını tamamen keşfe çıkabilecek, her noktasına göz atabileceksiniz.

Summerset Isle bölgesinde 6 adet World Boss yer alacak ve bunları grup hâlinde avlayabileceksiniz. Aynı zamanda iki yeni herkese açık zindan Abyssal Geyserler ve 6 yeni delve yer alacak. Aynı zamanda Summerset temalı Museum görevini tamamlayabilecek, yeni Grand Master Crafter başarımını elde etmek için uğraşabileceksiniz.

Elder Scrolls Online: Summerset ek paketi 21 Mayıs tarihinde PC ve Mac platformları için satışa çıkacak. 5 Haziran’da ise PlayStation 4 ile Xbox One’a gelecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>