Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elder Scrolls Online Morrowind Yepyeni Bir Arenaya Kavuşuyor

Yakın zamanda gelecek olan güncelleme ile çok zorlayıcı özelliklere sahip yeni savaş arenaları oyuna dahil olacak.

Elder Scrolls Online: Morrowind’e yakın zamanda gelecek olan en büyük yenilik, eşine az rastlanır nitelikteki PvP dövüş arenaları olacak. Oyuna gelecek olan yeniliklerin paylaşıldığı geliştirici günlüklerinin ikincisinde Foyada Quarry dövüş meydanlarından bahsedildi. Gerçek oyuncularla karşılaşabileceğiniz meydanlarda, karakterinizi arkasına saklayabileceğiniz nesneler ve savunma alanları neredeyse hiç bulunmuyor.

foyada quarry morrowind

Sıcak kayalar ve alevli lavlarla örülü olan savaş alanında, neredeyse her nokta savunmasız bir açıklıktan oluşuyor. Tehlikeli bir granit ocağı olarak tasarlanmış meydanda savaşırken, çevrenizi saran lavlara da dikkat etmeniz gerekiyor. İçlerine düştüğünüz takdirde zarar görmemenizin imkansız olduğu özellikle belirtilmiş.

Haritanın merkezi noktası, düşmanların üstesinden gelmenizde size yardımcı olacak avantajlar içerdiği için kazanmak isteyenlerin gitmeyi tercih edeceği bir alan. Bunu başaramasanız da takımınızın sahip olacağı güvenli alanda kalarak düşmanlarınızı saf dışı bırakmaya da çabalayabilirsiniz.

Bu arenada üç farklı oyun modu bulunacak. Ölümüne maç yapabilirsiniz, rakibin alanı üzerinde hakimiyet kurmaya odaklı savaşabilirsiniz ya da hedeflenen noktadaki bayrağı ele geçirip kazanmak için bayrak yarışına tutuşabilirsiniz.

Güncelleme ile oyuna eklenecek dövüş meydanları ve rekabet modları hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayarak Elder Scrolls Online’ın resmi internet sitesine gidebilirsiniz.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.