Elder Scrolls 6, Starfield Ve Daha Fazlası İleride Xbox Game Pass’de Olacak

Microsoft'un Bethesda'yı satın almasının ardından yapılan duyuruda tüm Bethesda oyunlarının Game Pass'de olacağı açıklandı. Yani çıkış yaptıklarında Elder Scrolls 6 ve Starfield'ı Xbox Game Pass üyeleri oynayabilecekler.

Bildiğiniz üzere dün yapmış olduğumuzda haberde Microsoft, Bethesda ve ZeniMax Studio ve bunlara bağlı olan tüm alt grup şirketleri de dahil olmak üzere 7.5 milyar Dolara satın almıştı. Ve şimdi Microsoft’un satın alma hamlesinin ardından oyuncular ve oyun dünyası oldukça heyecanlanmış durumda. Çünkü tüm Bethesda ve ZeniMax Studio oyunları Xbox Game Pass’e gelecek. Ancak asıl heyecanlandıran düşünce bu değil, Elder Scrolls 6, Starfield oyunlarının yanı sıra gelecekte çıkacak tüm Bethesda oyunlarının Xbox Game Pass aracılığı ile oyunculara sunulacak olması.

Elder Scrolls 6 Starfield Ve Daha Fazlasi Ileride Xbox Game Passde Olabilir

Elbette Microsoft’un Bethesda’yı satın almasının ardından oyuncuları asıl meraklandıran ve ilgilendiren kısım gelecekteki tüm Bethesda oyunlarının çıkış yaptığı ilk gün Game Pass abonelik hizmetinde olacak olması. Evet yanlış okumadınız, Bethesda’nın ilerleyen zamanlarda çıkacak olan tüm oyunları Xbox Game Pass’de olacak. Yani, Elder Scrolls VI ve Starfield gibi beklenmekte olan büyük AAA oyunlarına Game Pass üyeliği ile erişim sağlanabileceği anlamına geliyor.

Bunun dışında PlayStation 5 için duyurulmuş olan Ghostwire: Tokyo ve Deathloop gibi oyunlar hala zamanlanmış ve PlayStation 5’e özel oyunlar olarak kalmaya devam edecek. Bu duyuru, tüm Bethesda oyunları hayranları ve bu gişe rekorları kıran oyunları lansman gününde oynayacak Xbox Game Pass aboneleri için kesinlikle harika bir haber. PC ve Xbox oyuncuları aylık bir abonelik ücreti karşılığında Game Pass’te bu oyunların keyfini çıkarabilicekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol