Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring’in Yeni Güncellemesi Silahların Gücünü Düşürdü

Zorlu boss'larıyla ön plana çıkan açık dünya aksiyonlu rol yapma oyunu Elden Ring için yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor.

FromSoftware stüdyosu tarafından biz oyunculara sunulan, zorlu boss’larıyla ön plana çıkan açık dünya aksiyonlu rol yapma oyunu Elden Ring için yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Şimdi ise yeni yama oyuna bir dizi dengeleme değişikliğini ve hata düzeltmelerini getiriyor. Bu sayede oyun daha akıcı ve daha stabil bir şekilde oynanabiliyor.

Açıklanan detaylara göre, sürüm 1.12.3 güncellemesi ile beraber Swift Slash becerisi artık daha az hasar veriyor. Bunun yanı sıra tek oyunculu kısımda Carian Sorcery adlı kılıcın temel hasarı düşürülmüş durumda. Ayrıca Golden Hippopotamus ve Commander Gaius boss’larının konumları yeniden ayarlandı. Ek olarak Smithscript Dagger ve Smithscript Cirque artık daha uzun bir fırlatma menziline sahip.

Elden Ring’de Bossların Gücü Düşürüldü

Belirtildiği gibi Elden Ring için yayınlanan yeni güncelleme bir dizi hatayı tamamen ortadan kaldırıyor. Örneğin Rolling Sparks yeteneğinin olması gerekenden daha fazla hasar vermesine neden olan bir açık şu anda kapatılmış durumda. Diğer taraftan çağırılan ruhların yani NPC’lerin belirli durumlarda tuhaf davranmasına sebep olan bir problem de çözüldü. Aynı zamanda çeşitli performans sorunlarının ortadan kaldırıldığı belirtildi.

Elden Ring 1.09 update 8cacc93

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda geliştirici ekip Elden Ring’in performansını etkileyen fare yazılımı sorunundan bahsetti. Eğer oyuna giriş yaparsanız ve performansın düştüğünü görürseniz, indirdiğiniz fare yazılımlarını devre dışı bırakmanız gerekiyor. Bu sayede oyundan daha iyi bir performans alabilir ve akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Son olarak yine düşük FPS ile karşı karşıya kalırsanız, Ray Tracing ayarının açık olup olmadığına bir göz atmanızda fayda var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.