Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring’in Devasa Grafik Modu Yayınlandı

Yeni bir Elden Ring modu, birçok dokuyu yenileri ile değiştiren HD dokular ile oyunu başka bir seviyeye getiriyor, hemen deneyebilirsiniz!

Yeni bir Elden Ring modu, HD doku paketi ile 4.500’den fazla dokuyu elden geçirdi. FromSoftware’in son oyunu, bu yılın en sevilen yapımlarından bir tanesi haline geldi. Her zamanki, zorlu dövüş biçimi ve Lands Between’in geniş açık dünyası ile bu yeni yapım eleştirmenlerden ve hayranlardan büyük övgü aldı.

Elden Ring birçok hayran için harika bir oyun olurken, bazı oyuncular modlar aracılığıyla oyunun deneyimini geliştirmeye çalıştı. Başlangıçta birçok mod, farklı markalardan ve ayarlardan gelen karakterler gibi oyuna basit şeyler ekledi. Bugün ise, oyunun dokularını baştan aşağıya değiştiren devasa bir grafik modu yayınlandı.

Elden Ring HD Doku Modu Nasıl İndirilir?

Elden Ring

Nexus’ta Bardo olarak bilinen bir mod yapımcısı, Elden Ring’deki dokuları tamamen elden geçiren bir grafik güncellemesi yayınladı. Bardo’nun modu, değişikliklerden sonra birçok yüzeyin nasıl göründüğünü gösteren mod sayfasıyla birlikte 4.500’den fazla dokuya HD görünümler sağladı. İsterseniz hemen Texture Improvement Project isimli modu buradan indirebilirsiniz.

Tam doku revizyonu yaklaşık 25 GB, bu bugün piyasaya sürülen bazı AAA başlıkları kadar büyük değil ancak bunun bir mod için yine de yüksek bir boyut olduğunu belirtelim. Texture Improvement Project, Elden Ring’in dosya boyutunun neredeyse yarısı kadar, bu nedenle HD dokular elde etmek isteyen herkesin, bilgisayarında biraz yer açması gerekecek.

Belirtildiği gibi, deneyiminizi geliştirmek isterseniz deneyebileceğiniz birçok mod daha mevcut. Nexus üzerinden diğer tüm modları keşfedebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.