Elden Ring Tanıtım Tarihini Gösteren Fotoğraf Sosyal Medyada Heyecan Yarattı

Heyecanla beklenen Elden Ring’in, E3 2021’e denk gelen 14 Haziran’da tanıtılabileceğine dair bir görsel, sosyal medyada heyecan yarattı.

Dark Souls yapımcısı FromSoftware ve Game of Thrones yazarı George R. R. Martin ortaklığında geliştirilen Elden Ring, 2021 yılının en çok beklenen oyunları arasında yer alıyor.

Elimizdeki bilgiler hayli kısıtlı olmasına rağmen, projeye dair bildiğimiz birkaç şey var. İskandinav mitolojisini konu aldığı söylenen RPG, açık dünya tarzı bir oyun olacak. Soulsborne oyunları ile benzer bir havaya sahip olacağı tahmin edilen Elden Ring, hem görsel kalite hem de hikaye anlatıcılığı gibi konularda etkileyici bir deneyim sunacak. En azından bizim beklentilerimiz o yönde.

elden ring çıkış tarihi

Elden Ring çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak bugün sosyal medyada dolaşan bir görsel müthiş bir heyecan dalgasına yol açtı. Söz konusu görselde, oyunun duyurusu için 14 Haziran işaret ediliyor. Söz konusu tarih, E3 2021‘e denk geliyor. Bu da, Elden Ring’in etkinlikte gün yüzüne çıkabileceği anlamına geliyor. Ayrıca basındaki bazı isimlere duyuru için promo gönderildiği de söyleniyor.

FromSoftware, George R. R. Martin ile tasarladığı Elden Ring oyununun reklam anlaşmasını Microsoft ile yapmıştı. Nitekim görselin alt kısmında yalnızca Xbox logosunun olması bu ortaklığı işaret ediyor gibi. Tabii, sosyal medyada dolaşan bu görselin fake olma ihtimali da var. Dolayısıyla resmi bir açıklama gelene kadar beklemek en doğrusu olacaktır.

Elden Ring çıkış tarihi ne zaman

İddialara göre mart ayında Elden Ring duyurusu yapılacaktı, ancak oyun fragmanının internete sızdırılması planları bozdu. İlk olarak E3 2019’de duyurulan RPG oyunu, iki yıldır sessiz sedasız geliştiriliyor, ancak devam eden koronavirüs salgını projenin bazı gecikmeler yaşamasına yol açtı.

Elden Ring’in çıkış tarihi hakkında yeni gelişmeler yaşandığı takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. O zamana kadar bizi takip etmeye devam edin.

blank
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol