Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring İçin Büyük Bir Genişletme Paketi Yolda!

Yılın oyunu ödüllerini ve daha birçok ödülü kapan Elden Ring için güncellemeler henüz sona ermedi.

Elden Ring‘in elde ettiği muazzam kritik ve ticari başarı göz önüne alındığında, FromSoftware ve Bandai Namco’nun içerik eklemeleriyle oyunu bir süre daha güncellemek isteyeceğini düşünüyorduk ve görünüşe göre şirketin planı da bu yönde olacak. Aralık ayında ücretsiz bir güncelleme ile Colosseum ve PvP modları ile güncellenen oyunun sıradaki güncellemesi büyük bir DLC ile gelecek.

Bu bilgi, FromSoftware ile ilgili sızıntılar söz konusu olduğunda güvenilirliğini kanıtlanmış bir geçmişe sahip olan Lance McDonald‘dan geldi. Reddit’te bir kullanıcı tarafından paylaşıldığı üzere, McDonald’ın bir Discord konuşmasının sızdırılmış bir görüntüsünde, geliştiricinin oyun için “devasa” bir DLC üzerinde çalıştığını iddia ettiğini görüyoruz.

Elden Ring Desteklenmeye Devam Edecek

Elden Ring İçin Büyük Bir Genişletme Paketi Yolda!

Sızıntı kaynağı, genişletmeyle birlikte hangi yeni oynanış mekaniğinin ekleneceğinden emin olmasa da, bu genişletme paketinin “gerçekten büyük” olacağını yinelediği için bu yeni güncelleme için heyecanlıyız.

Elden Ring hayranları oyunu bitirdiklerinden bu yana aylardır genişletme paketi talep ediyordu ve FromSoftware’in kendisi de bunun planlarının bir parçası olabileceğini belirtmişti. Aralık ayında oyunun yönetmeni ve FromSoftware başkanı Hidetaka Miyazaki, stüdyonun oyunla ilgili yapmak istediği “birkaç şey daha” olduğunu söylemişti.

Sızıntılar ve veri madenleri de oyunun yeni içeriğinin geliştirilme aşamasında olduğunu ileri sürdü. Bu yüzden, oyunun yeni ek paketinin devasa bir seviyede gelecek olması konusunda çok mutluyuz. Yılın oyunu seçilen ve yüzlerce ödül alan Elden Ring, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC’de mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.