Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Eğlenceli Co-op Oyunu Ready, Steady, Ship! Duyuruldu

Yayıncılığını Untold Tales ve geliştiriciliğini Jollybits Games ekibinin üstlendiği co-op aksiyon oyunu Ready, Steady, Ship! resmi olarak duyuruldu. Oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, GOG) için çıkış yapmaya hazırlanıyor ancak çıkış tarihi henüz açıklanmamış durumda.

Renkli grafikleri ile beraber karşımıza çıkmaya hazırlanan yapım hem tek oyunculu hem de iş birliği modunu bünyesinde barındırıyor. Tek oyunculu mod içerisinde 9 farklı senaryo kısmı yer alıyor. Diğer taraftan iş birliği modu içerisinde de aynı zamanda 9 aşamanın olduğundan bahsedebiliyoruz. Ek olarak Steam platformunda oyunun bir demosu mevcut durumda.

Otomasyon Temalı Bir Oyun

Oyunda genellikle fabrika tarzı bir ortamda bulunuyor ve her şeyin otomatikleştiği bir yapıyı görebiliyoruz. Malları fabrikadan dışarı çıkarmak için verimli bir sistem oluşturmaya çalışıyor ve çeşitli araçlar ve ekipmanlar kullanabiliyoruz. Bu araçları ve ekipmanları doğru zamanda doğru şekilde kullanmamız gerekiyor. Bu tarz oyunlar genellikle tek oyunculu yerine arkadaşlarla beraber oynandığında daha keyifli olabiliyor.

Oyunda işimizin oldukça basit olduğunu söyleyebilir ancak ilk etapta kolay daha sonrasında ise zorlu görevlerin bizlere sunulduğunu aktarabiliyoruz. Taşıma bantları boyunca malları fabrikanın dışarısına çıkmasını sağlayabileceğimiz yapımda ilerledikçe engelleri aşmak daha zorlu oluyor. Her türlü ekipmanı ve taşıma parçalarını toplayabileceğimiz yapımda diğer taraftan forkliftler, vinçler ve diğer araçları da kullanabiliyoruz.

Oyunun duyuru fragmanı yayınlanmış durumda ve fragmanı izleyerek oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz demosunu deneyerek oyunu deneyimlemeniz mümkün. Bu tarz oyunlar elbette her oyuncuya hitap etmiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.