Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Efsaneye Veda: Diablo 3 Final Sezonu Tanıtıldı

Yeni içeriğe sahip son sezon olan 29. Sezon, Path of Exile çözümlerinden ilham alan bir mod da dahil olmak üzere oyuncuların uzun süredir beklenen bir dizi değişiklik getirecek.

Şu anda, tüm Blizzard hayranlarının gözleri Diablo 4‘te ancak ekibin üçüncü oyun için yeni içerikle başka bir büyük güncelleme planları olduğunu belirtelim. Stüdyonun resmi internet sitesinde Diablo 3‘ün 29. sezonuyla ilgili ayrıntıları açıklayan bir makale yayınlandı. Bu güncelleme, oyunun son sezonluk güncellemesi olacak.

Son sezonun piyasaya sürülmesiyle birlikte oyunun gelişimi sona erecek. Gelecekte oyun daha fazla sezon alacak ancak bunlar yalnızca önceki sezonların tekrarı olacak. Bu sebeple, oyuna artık yeni içerikler eklenmeyecek. Ancak oyuna ilk kez başlayacaksanız, son sezonun bitimiyle birlikte oyunu tamamen baştan deneyimleyebilme şansınız olacak.

Diablo 3 Final Sezonu İçerikleri

Diablo 3 Final Sezonu

En önemli yeniliklerden biri de Path of Exile’dan esinlenilen Solo Self Found modu olacak. Bu, parti oluşturma ve diğer kullanıcılarla ticaret yapma seçeneğinden yoksun olacak tek oyunculu oyunun bir çeşidi sunacak. Böylece, her şeyin kendi başınıza edinilmesi gerekecek. Solo Self Found kendi lider tablolarına sahip olacak ve standart sürüme ek olarak “Hard” bir varyanta da sahip olacak.

Sezonun ana teması Visions of Enmity olacak. Tehlikeli canavarlar ve değerli ganimetler bulacağımız oyun dünyasında büyülü yarıklar belirmeye başlayacak.
Blizzard, Diablo 3’ü mümkün olan en iyi durumda bırakmak istiyor; bu nedenle 29. sezon ayrıca topluluk tarafından talep edilen bir ton mekanik ve denge değişikliği getirecek.

Oyuncular, karakterlerine toplam 800 ana puan (receipts) atayabilecek. Önceden, her özelliğe yalnızca 50 puan atamak mümkündü ve değişikliklerden sonra her bir özelliğe 200 receipts atamak mümkün olacak. Ayrıca çok sayıda hata düzeltmesi olacak. Tüm bu değişiklikleri 15-29 Ağustos tarihleri arasında test sunucularında kontrol edebileceksiniz. Son sezon olan 29. sezonun prömiyeri 8 veya 15 Eylül’de yapılacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.