Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Efsanevi Oyun Papers Please, Akıllı Telefonlara Geliyor!

Bağımsız video oyunu Papers Please, akıllı telefonlara geliyor. Lucas Pope tarafından geliştirilen efsanevi simülasyonun mobil versiyonu, 5 Ağustos'ta çıkacak.

Hayali bir ülkenin sınır kapısını kontrol ettiğiniz bağımsız bir simülasyon oyunu olan Papers Please mobil sürümüyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İlk kez PC’de piyasaya sürülmesinden yaklaşık 10 yıl sonra akıllı telefonlar için de geliştirilen efsane, 5 Ağustos‘ta Android ve iOS cihazlarına geliyor.

Lucas Pope tarafından geliştirilen Papers Please oyununda, 1982 yılında kurgusal bir Doğu Bloğu ülkesinde çalışan vize memuru rolündesiniz. Birileri ellerinde pasaport ve gerekli belgelerle karşınıza çıkıyor. Sizde ülkeye alıp almamaya karar veriyorsunuz. Fakat oyunun ilerleyen aşamalarında süreç çok daha karmaşık ve ahlaki açıdan zorlayıcı bir hal alıyor. Zira sadece pasaportlardaki tarih ve kişi bilgilerine değil, giriş bilgileri, çalışma izni ve aşı kartı gibi belgeleri de kontrol etmeniz gerekiyor.

Papers Please Mobil Oyun Oluyor

papers please mobil oyunu

Evinizde sizi bekleyen bir aileniz var ve yeterince para kazanmazsanız onları doyuramıyorsunuz ve faturaları ödeyemiyorsunuz. Ne kadar çok belgeye bakarsanız, o kadar çok para kazanıyorsunuz. Fakat bu süreçte çok dikkatli olmanız lazım. Zira hata yaparsanız, maaşınızdan kesiliyor. Zekice kurgulanmış son derece sürükleyici bir oyun olan Papers Please, kesinlikle deneyimlenmesi gereken bir yapım. Oyunu 18 TL karşılığında Steam kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Papers Please mobil oyunu, ücretli olacak ve iOS 11 ve üzerini destekleyen iPhone’larda çalışacak. Android için minimum sistem gereksinimleri ise şimdilik belli değil. Oyun, 5 Ağustos‘ta App Store ve Google Play Store’da indirmeye sunulacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.