Efsanevi Oyun Langrisser Mobile Türkiye’ye Geliyor!

Langrisser Mobile 12 Temmuz'da ülkemize geliyor.

İlk kez 1991 yılında lansmana çıkan Langrisser klasik bir SRPG oyunu olarak adından söz ettirmişti. Langrisser serisinin mobil sürümü olarak karşımıza çıkan Langrisser Mobile, hem Android hem de İOS platformunda oynanabilecek.

12 Temmuz itibari ile ülkemiz oyuncularına açılacak olan Langrisser Mobile bu müjdeli haber ile mobil platformda geniş kitlelere ulaşmaya çalışacak. Zlongame imzası ile karşımıza çıkacak olan yapım klasik Japon SRPG oyunu olarak mobil platform oyuncularını etkileyecek. Oyuncuları karanlık güçler ile karşı karşıya getirecek olan yapımda epik bir hikaye yer alacak.

12 Temmuz itibari ile Android ve İOS uygulama mağazalarında lansmana çıkacak olan yeni mobil oyun tamamen ücretsiz olarak oynanacak. Japon strateji oyunlarının seçkin bir temsilcisi olan Langrisser serisi, mobil platforma orjinal özellikleri ile birlikte geliyor. Eski Japon çizimleri, muhteşem dublajlar, birbirinden harika müzikler ve gelişmiş grafikler oyunculara sunulacak olan başlıca özellikler arasında yer alıyor.

2019’un ilk çeyreğinde Langrisser Mobile ile Kuzey Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya bölgelerindeki onlarca ülkeye yayına girerek o bölgelerdeki oyuncuların takdirini kazanan mobil yapım ülkemizi de kasıp kavurmak için adımlar atıyor. Yapım yurt dışında en iyi 5 listelerinde yre alıyor.

Oyunun Başlıca Özellikleri

  • Gerçek zamanlı düellolar
  • Oyun öyküsü
  • Görkemli atmosfer
  • Birbirinden harika 300’den fazla klasik bölüm
  • Her yaştan popüler karakterler
  • Farklı müzikler ve daha fazlası

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol