Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Efsanevi GTA Oyunları Netflix’e Eklendi: Nasıl Oynanır?

GTA III, Vice City ve San Andreas'tan oluşan Grand Theft Auto Trilogy, Netflix'e eklendi. Platformda üyeliği olanlar, oyunlara ücretsiz olarak erişebiliyorlar.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, dijital yayın platformu Netflix‘in oyun kataloğuna eklendi. Rockstar Games tarafından yeni nesil için optimize edilen GTA III, Vice City ve San Andreas‘ı telefonunuzda veya tabletinizde Netflix uygulaması aracılığıyla ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Hem Android hem de iOS için mevcut olan yapımları deneyimlemek için aktif bir Netflix aboneliğinizin olması gerekiyor.

Eğer varsa, GTA üçlemesini ve platformdaki diğer tüm mobil oyunları cebinizden tek kuruş çıkmadan indirip oynayabilirsiniz. Bazı kullanıcılar, GTA oyunlarını Netflix’in mobil uygulamasında bulmakta sorun yaşıyor olabilirler zira son dönemde platforma çok sayıda oyun eklendi ve içlerinden bazılarına hızlıca erişmek biraz zahmetli oluyor. Bu oyunları tek bir sayfa görmek mümkün olmuyor.

GTA Trilogy Netflix Üyelerine Ücretsiz Olarak Sunuldu

gta oyunları netflix

Bunun yerine yan yana simge halinde duruyorlar ve ekranı sağ tarafa kaydırdıkça görünüyorlar. Netflix oyunlarının tamamını aynı sayfada görmek için hem Google Play hem de App Store‘u ziyaret edebilirsiniz. Her iki mağazada da Netflix uygulamasını bulmanız ve daha sonra “Netflix tarafından sunulan diğer öğeler” ya da direkt geliştirici başlığı altındaki Netflix’e tıklamanız yeterlidir.

Bunu yaptığınızda, platform tarafından yayımlanan her oyunu tek bir yerde göreceksiniz. GTA oyunlarına daha hızlı erişmenizi sağlamak adına hemen aşağıda Netflix sürümlerinin mağaza bağlantılarını da listeledik:

Yukarıda ‘Netflix sürümleri’ olarak nitelendirmemin sebebi, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition‘ın mobil portunun yalnızca streaming platformuna özel olmamasından kaynaklanıyor. Bu oyunları üyeliğinizin bir parçası olarak değil de, aynı bir şekilde de satın alabilirsiniz. Fakat Netflix abonesi olanların böyle bir şey yapmasına gerek yok. Zaten oyunların tamamına diledikleri zaman ücretsiz olarak erişme şansına sahipler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.