eFootball PES 2020, Manchester United İle Ortak Oldu!

eFootball PES 2020 dev isimle ortak olduklarını duyurdu.

10 Eylül 2019’da lansmana çıkacak olan eFootball PES 2020 geçmiş serilerine nazaran daha gerçekçi bir yapıda konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak. Farklı oyun modlarına da sahip olacak olan eFootball PES 2020, gelen bilgilere göre Manchester United ile ortak olmuş.

Bugün Altchar’ın yapmış olduğu habere göre yeni futbol simülasyon oyunu eFootball PES 2020 ile Manchester United ortak olmuş. Manchester United’ın efsanevi futbol sahası olan Old Trafford’un oyun içerisinde sen son teknoloji ile oyunculara sunulacağı bilgisi verilmiş. Tüm iştihamıyla oyunculara gerçekçi bir yapı sunacak olan oyun ortaklığı şöyle duyurdu:

“En son teknolojiyi kullanarak yaratılan oyun, kulübün ünlü Old Trafford stadyumunun şimdiye dek görülmüş en ayrıntılı rekreasyonuna sahip. Takımın mevcut kadrosu oyuncuların tam vücut olarak 3+ tarama işlemi kullanılarak yaratıldı. Ayrıca favori United yıldızları da gerçekçi avatarları ile oyun içerisinde yer alacak.”

Oyun içerisinde David Backham ve bazı efsanevi oyuncular da yer alacak. Buna ek olarak eFootball PES 2020, Manchester Club Legend Sürümü’ne de sahip olacak.

Konuyla iligli Scott McTominay, “Bu benim için büyük bir onur ve ortaklığı başlatmak için gerçekten çok heyecanlıyım. Oyunu çok oynadım ve grafikler kesinlikle harika görünüyor” diyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol