eFootball PES 2020 Çıktı, Olumlu Geri Bildirimler Aldı!

eFootball PES 2020 oyuncular tarafından oldukça beğenildi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

10 Eylül itibari ile dünyanın dört bir yanında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulan eFootball PES 2020 olumlu geri bildirimler almaya devam ediyor. Oyun 2019’un en iyi spor oyunu olarak görülüyor.

blank

Bu yıl eFootball PES 2020 adıyla yeni futbol simülasyon oyununu piyasaya süren Konami bu yıl oldukça iddialı adımlar attı. E3’te oyunu duyuran Konami gelişmiş oynanış mekanikleri, zengin içeriği ve lisanslı kulüpler ile hayranlarını heyecanlandırmıştı. 10 Eylül’de lansmana çıkan yeni PES oyunu tüm platformlarda deli gibi satmaya devam ederken olumlu geri dönüşler de alıyor.

FC Barcelona ile anlaşma yenileyen Konami bunun ardından Arsenal FC, Manchester United, Juventus FC gibi takımlarla da ortaklığını uzatarak lisanslarına sahip olmuştu.

Konami Digital Entertainment B.V.’nin Kıdemli Marka & İş Yönetimi Direktörü Jonas Lygaard şöyle söylüyor: “Bunun PES ekibi için müthiş bir yıl olduğunu söyleyebilirim. Oyunculara dünyanın en büyük takımlarından birinin resmi olarak desteklediği inanılmaz bir oyun sunuyoruz ve bundan daha mutlu olamazdık. eFootball PES 2020 ikonik Allianz Stadium stadında Juventus FC ile oynayabileceğiniz tek futbol oyunu olacak, FC Bayern’in Allianz Arena ve FC Barcelona’nın Cap Nou stadları gibi efsanevi stadların yer aldığı tek oyun olacağız ve Latin Amerika, Rusya ve Türkiye liglerini temsillerimiz de günden güne güçlenmiş durumda.”

Yapım E3 oyun eleştirmenleri tarafından 2019’un en iyi spor oyunu olarak değerlendiriliyor.

eFootball PES 2020 199.00 TL fiyat etiketine sahip.

1 Yorum

  1. blank

    Ana menüye bile girmiyor daha yeni yükledim hata diyor

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol