Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

eFootball 2023 Yeni Sezonu ‘Kulübe Dönüş’ Başladı

Konami, oynaması ücretsiz futbol oyunu eFootball 2023’ün yeni sezonu Back to the Club'ın (Kulübe Dönüş) yayınlandığını duyurdu.

eFootball 2023 yeni sezonu Back to the Club (Kulübe Dönüş) yayınlandı. Bu sezonla birlikte uluslararası takımlar arasındaki şiddetli rekabet sona erdi ve zafer için verilen mücadele kulüp düzeyine geri döndü. kullanıcılar, Dream Team (Rüya Takım) modundaki çeşitli etkinlikler aracılığıyla farklı uluslararası liglerin heyecanını yaşayabiliyorlar. Sezonun ilk yarısında aktif olan oyuncular ve kulüplerini temsil eden oyuncular, Rüya Takım modundaki devre boyunca birbiri ardına görünecek.

Ayrıca, kullanıcıların etkinlik şartlarını bir bir yerine getirerek harika ödüller kazanabilecekleri, Avrupa ligi temalı bir Challenge Tour etkinliği düzenlenecek. Tüm kullanıcıların katılabileceği resmi bir e-spor turnuvası olan eFootball Championship Open 2023, yerel sezonların ikinci yarısına girerken gerçek dünya futbolunun heyecanıyla aynı zamana denk gelecek şekilde 30 Ocak’ta başlayacak.

eFootball 2023 Yeni Sezonu Başladı

efootball 2023 yeni sezon

Bir Rüya Takım oluşturan tüm oyuncular turnuvaya katılabiliyor. eFootball Championship Pro 2023 ise Avrupa profesyonel futbol kulüpleriyle sözleşme imzalamış profesyonel e-spor oyuncularından oluşuyor. Dünya finalleri 3 yıl sonra ilk kez çevrimdışı olarak yapılacak. Maçlar resmi YouTube kanalında yayınlanacak. Konami, ayrıntıların çok yakında açıklanacağını söyledi.

Şirket ayrıca bu sezon boyunca her yerel ligden daha fazla oyuncunun Epik olarak görüneceğini ve sezonun ilk yarısında Avrupa liglerinde aktif olan futbolcular yer alacağını açıkladı. Ek olarak, Lunar New Year (Ay Takvimi Yeni Yıl) kampanyası, yeni sezon başlarken Özel bir Oyuna Giriş Bonusu içeriyor. eFootball 2023’ü (eski adıyla PES) Steam‘den ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.