Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

eFootball 2022 Mobil İçin Resmi Tarih Açıklandı

Konami, eFootball 2022'nin mobil cihazlara ne zaman geleceğini resmen açıkladı. Oyunun mobil sürümü, 2 Haziran'da yayınlanacak 1.1.0 güncellemesi ile Android ve iOS kullanıcılarına sunulacak.

Yıllardır kullandığı PES markasıyla yollarını ayıran ve ikonik futbol oyununu eFootball olarak yeniden adlandırmaya karar veren Konami, “devrim niteliğinde bir futbol deneyimi yaratmayı” vaat etmişti. Fakat ortaya çıkan sonuç -en azından en başta- beklentileri ufacık dahi olsa karşılayamadı.

Bilhassa kötü yüz kaplamaları ile sosyal medyada alay konusu olan eFootball 2022, aldığı olumsuz değerlendirmeler sonucu Steam’in en kötü oyunu oldu. Neyse ki Konami, lansmandan sonra yayınlandığı 1.0.0 yaması ile devasa ölçekte değişiklikler, hata düzeltmeleri ve yenilikler sundu. Yavaş yavaş hedeflenen noktaya gelen oyun, çok yakında mobil sürümü ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

eFootball 2022 Mobil Haziran’da Geliyor

efootball 2022 mobil oyunu

Resmi Twitter hesabından eFootball 2022 mobil versiyonu için resmi tarihi açıklayan Konami, oyunun 2 Haziran‘da yayınlanacak 1.1.0 güncellemesi ile Android ve iOS cihazlara geleceğini duyurdu. Şirket, yamanın tam olarak neleri içereceğini söylemese de, sunucu kapasitesi dahil bazı önemli konuların ele alınacağını aktardı. Geri kalan detayların önümüzdeki günlerde belli olacağını tahmin ediyoruz.

Öte yandan eFootball 2022 mobil oyununun sıfırdan geliştirilmediğini, bunun yerine eFootball PES 2021‘in yeniden başlatılan bir versiyonu olacağı bilgisini de araya sıkıştıralım. Yeni detaylar açığa çıktıkça sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz. En güncel oyun haberlerinden mahrum kalmamak için bizi takip etmeyi ihmal etmeyin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.