Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

eFootball 2022 eSpor Turnuvası Haziran’da Başlıyor

Konami, eFootball 2022’nin resmi eSpor turnuvası eFootball Championship 2022'nin haziran ayında düzenleneceğini duyurdu.

Konami, eFootball 2022 espor turnuvasının haziran ayında düzenleyeceğini açıkladı. Elit oyunculardan tamamen yeni başlayanlara kadar her seviyeden oyuncunun katılımına açık olacak belirtilen eFootball Championship 2022, kıyasıya bir mücadeleye sahne olacak.

Şampiyona kapsamında iki turnuva düzenlenecek. Bunlardan ilki Avrupa’nın çeşitli kulüpleriyle resmi olarak işbirliği içerisinde olan profesyonel espor oyuncularına yönelik eFootball Championship Pro 2022, diğeri ise her seviyeden oyuncuya açık olan espor turnuvası Championship Open 2022 olacak.

efootball 2022 espor turnuvası

Her iki eFootball 2022 espor turnuvasında da, geçtiğimiz hafta yayınlanan 1.0.0 güncellemesi ile eklenen yeni modu Dream Team (Rüya Takım) ile mücadele edilecek. Turnuvaya katılacak kulüpler ve her iki organizasyonun da programı, ilerleyen tarihlerde açıklanacak.

Oyuncular Haziran 2022’de başlayacak Round 1 karşılaşmalarına katılmak zorunda değiller. İsterlerse oyun içindeki ilgili etkinliklere katılım sağlayarak da eleme turunda yer alabilirler. Konami, önceki sezonlarda toplam 8 milyondan fazla kişinin eFootball.Open turnuvasına katılım gösterdiğini belirtti.

eFootball 2022 espor

FIFA’daki Ultimate Team ve PES’teki MyClub ile benzer özelliklere sahip olan Dream Team modu, kullanıcıların oyuncularla ve menajerlerle sözleşme imzalayarak, dünyanın dört bir yanından oyuncularla bir takım oluşturmasına olanak tanıyacak. Oyuncular, oyun içi öğelerden (ör. maçlarda kazandıkları GP’ler) faydalanabilecek ve takımlarını kişisel oyun tarzlarına uyacak şekilde geliştirilebilecek.

Konami, çıkış yaptığı günden bu yana hatalarıyla gündeme gelen eFootball 2022‘nin ilk büyük güncellemesini 14 Nisan’da yayınlamıştı. Uzun bir iyileştirme listesine sahip olan 1.0.0 yaması, çok sayıda yenilik ve hata düzeltmesi içeriyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.