Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Echo of Soul Phoenix 2.0 Dev Güncellemesi 20 Aralık’ta Karşımıza Çıkacak!

Echo of Soul Phoenix 2.0 güncellemesi 20 Aralık'ta yayınlanacak. Güncelleme oyunun en büyük güncellemelerinden birisi olacak.

İlk kez 2013 yılında karşımıza çıkan Echo of Soul, ülkemizde ve Mena bölgesinde Echo of Soul Phoenix ismiyle yayınlanan MMORPG oyunu Türkçe seslendirmeye ve Türkçe arayüze sahip olarak karşımıza çıkmıştı.

Echo of Soul Phoenix 2.0 Dev Güncellemesi 20 Aralık’ta Karşımıza Çıkacak 2

Zengin içeriğe ve sürükleyici bir hikayeye sahip olan oyun, 1600’den fazla farklı görev ile oyun severleri etkilemeye devam ediyor. 68’den fazla bölüme sahip olan Echo of Soul Phoenix, oyunculara benzersiz bir deneyim sunuyor. Echo of Soul Türkiye sayfasından dün yapılan duyuruya göre oyunun en büyük güncellemelerinden birisi olan Phoenix 2.0, 20 Aralık’ta karşımıza çıkacakmış. Uzun bir süredir milyonlarca oyuncu tarafından beklenen Phoenix 2.0 güncellemesi  20 Aralık 2017 tarihinde oyuna yapılacak bakımın ardından oyuncuların erişimine açılacak.

Gelecek olan güncellemeden söz edecek olursak, Şövalye, yeni raidler, yeni zindanlar, 80’e yükseltilen seviye sınırı ve daha birçok özellik Phoenix 2.0 güncellemesi ile birlikte EOS evrenine dahil olacak. Oyunculardan gelen geri bildirimlerinde dikkate alındığını ve istenilen birçok özelliğin oyuna ekleneceği de belirtildi. Gelen özellikler arasında Karakterler arası denge unsurları, seviye atlama kolaylığı, daha geniş ekipman seçeneği, yepyeni etkinlikler ve fonksiyonel eşyalar yer alıyor. Güncellemenin yayınlanması ile birlikte birbirinden farklı etkinlikler de oyunculara sunulacak.

Oyuna gelecek olan etkinlikler, Phoenix 2.0 güncellemesini kutlama niteliğinde olacak. Etkinlikler ile birlikte oyunculara birbirinden farklı hediyeler sunulacak. Etkinlikler ile ilgili ayrıntılar geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Echo of Soul Phoenix 2.0 Dev Güncellemesi 20 Aralık’ta Karşımıza Çıkacak 3

Dilerseniz güncelleme duyurusuna buradan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.