Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EA ve Marvel’dan Yeni Anlaşma: Üç Yeni Oyun Yolda!

Aksiyon-macera temalı PC ve konsol oyunları için çoklu oyun ortaklığının üç oyun kapsadığı bildirildi.

Bir aydan biraz daha uzun bir süre önce EA ve Marvel Games, yaklaşan Dead Space yeniden yapımının arkasındaki ekip olan Motive Studio tarafından yönetilen tek oyunculu bir aksiyon-macera Iron Man oyununun geliştirilmesi için ortak olduklarını duyurdu.

O sırada EA, Iron Man’in Marvel ile işbirliği içinde yapılacak birkaç yeni oyunun ilki olacağını söyledi ve bugün bu bilgi daha da resmileştirildi. Bu ortaklığın bir sonucu olarak iki oyun daha piyasaya sürülecek. İlk olarak Iron Man oyunu piyasaya sürülecek, daha sonra iki oyun daha piyasaya sürülecek ancak bu oyunların eş zamanlı geliştirilip geliştirilmediği belli değil.

Marvel ve EA Büyük Ortaklığa İmza Attı

Marvel

Marvel Games ve EA, PC ve konsollar için her oyunun kendi orijinal hikayelerini anlattığı aksiyon-macera oyunları geliştireceklerini resmi olarak “çok oyunlu” bir işbirliğini duyurdu. Resmi duyuru çok fazla ayrıntıya girmedi ancak Bloomberg tarafından yayınlanan bir rapora göre iki şirket arasındaki anlaşma en az üç oyunu kapsayacak.

Bu oyunlardan biri de tabi ki yukarıda bahsedilen Iron Man oyunu. Bu arada yılın başlarındaki sızıntılar, Electronic Arts’ın geliştirdiği oyunlar arasında tek oyunculu bir açık dünya Black Panther oyununa da sahip olduğunu öne sürdü. Üçüncü oyunun ne olabileceğine gelince, bunun başka bir premium tek oyunculu oyun olacağını varsaymak güvenli görünse de, hala kesin bir bilgi yok.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.