EA ve DICE, Battlefield 2042 İçin Bir Ön Oynanış Videosu Paylaştı

Battlefield 2042 için oynanışa dair çok kısa bir video yayınlandı.

EA ve DICE, Battlefield 2042 için bir ön oynanış videosu paylaştı. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, bu gerçekten çok çok kısa bir oynanış videosu. Sadece birkaç saniyelik oynanış görüntülerinden bahsediyoruz.Battlefield 2042

Battlefield 2042, 128 oyuncuya kadar 7 geniş harita sunacak. Seul şehirlerinden Mısır çöllerine kadar her harita, doğal çevreye dayalı benzersiz bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Oyuncular, teraziyi kendi lehlerine çevirmek için savaşta silahları, aletleri ve araçları özelleştirebilecekler. Ek olarak, savaş için yapılmış bir robot köpeği çağırabilir, bir kanca kullanabilir veya kendi kanat takımınızı giyebilirler.

Ayrıca, oyuncular savaş alanındaki rollerini seçebilir ve yeni Uzman sistemi aracılığıyla kişiye özel mangalar oluşturabilirler. Battlefield’ın dört Sınıfına dayalı olarak, Uzmanların benzersiz bir Uzmanlığı ve Özelliği vardır – ancak ekipmanın geri kalanı tamamen özelleştirilebilir.

Daha önce bildirdiğimiz gibi, Battlefield 2042 tek oyunculu bir mod içermeyecek. Ek olarak EA, yarın Microsoft’un E3 2021 basın toplantısında Battlefield 2042 için ilk uygun oyun videosunu yayınlamayı planlıyor.

Oyun yarın daha fazla içerik gün yüzüne çıkacak ancak şimdilik elimizdekiyle yetinmek zorundayız. Battlefield hayranlarını yarın büyük sürprizler bekliyor olabilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol