Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EA Sports FC ve UEFA’dan ‘Dijital Antrenman’ Projesi

Yeni FC FUTURES girişimi, UEFA işbirliğiyle Grassroots Futbol Festivali'nde Tottenham Hotspur'dan Dejan Kulusevski'nin çocuklarla yaptığı antrenmanda açıklandı.

Electronic Arts, FC FUTURES girişiminin bir parçası olarak UEFA ile işbirliği içinde oluşturulan, ücretsiz dijital antrenman uygulamaları kütüphanesinin artık yayında olduğunu duyurdu. Yayımlanan antrenmanlar; antrenörlerin, öğretmenlerin ve oyuncuların gerçek hayattaki günlük antrenman seanslarında kullanması için EA Sports FC 24 oyunundaki antrenmanların dökümünü veriyor.

Top sürme, pas verme ve savunma gibi temel futbol becerilerini geliştirmeye yönelik tasarlanan antrenmanlar, ipuçları ve rehberlik sunan uzman antrenörler tarafından seslendiriliyor. Eğitim uygulamalarını altı farklı dilde çevrimiçi olarak deneyimlemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. EA Sports aynı zamanda, dünya çapında topluluk düzeyinde futbol geliştirme hedefini paylaşan futbol antrenörleri ve efsanelerden oluşan 12 FC FUTURES elçisinin giderek büyüyen listesini de açıkladı.

FC FUTURES, Ücretsiz Dijital Antrenmanlar İçeriyor

EA SPORTS FC FUTURES UEFA

Listede FC FUTURES elçilerinden (Ian Wright, Emma Hayes, Laura Georges ve Fernando Morientes) oluşan mevcut all-star kadrosuna ek olarak Dejan Kulusevski, Vero Boquete, Zico, Marta, Gianfranco Zola, Bixente Lizarazu, Patrizia Panico ve Simone Laudehr yer alıyor. EA Sports Marka Kıdemli Direktörü James Salmon, UEFA’nın FC FUTURES’a destek olmasından dolayı büyük bir onur duyduklarını söyledi.

Salmon, “Gerçek futbolu dijital EA Sports FC deneyimleriyle bütünleştirmenin, taraftarları aktif ve etkileşimli oyuna dahil etmek ve onlara ilham vermek için eşsiz bir fırsat sunduğu inancını paylaşıyoruz. İster futbol festivali, ister FC FUTURES’ın yeni ücretsiz çevrimiçi antrenman uygulamaları gibi etkinlikler olsun, bu anlar için güçlerimizi birleştirmek son derece anlamlı” şeklinde konuştu.

Festival, 50 Erkek ve Kadın futbolcuyu Buluşturdu

FC FUTURES

13 Ekim’de Stockholm’de EA Sports FC tarafından desteklenen UEFA Grassroots Futbol Festivali, doğrudan dijital antrenman uygulamaları kütüphanesinden ilham alan küçük saha oyunlarına ve beceri yarışmalarına katılan yerel okullardan ve kulüplerden 50 genç erkek ve kadın futbolcuyu bir araya getirdi. Festival, saygı, çeşitlilik, takım çalışması, dayanıklılık ve dostluk da dahil olmak üzere halk futbolunun değerlerini tanıtmayı amaçlarken, dijital oyun deneyiminin fiziksel futbol gelişimi üzerinde gerçek ve olumlu bir etkiye sahip olabileceğini ve futbolun gelişimine ilham verebileceğini de ortaya koyuyor.

UEFA Teknik Direktörü ve Futbol Şefi Zvonimir Boban, “UEFA, sanal ve gerçek dünya futbol deneyimlerini kusursuz bir şekilde birleştiren EA Sports’un yenilikçi girişimini desteklemekten mutluluk duyuyor. Bu girişim gençlere sporla çok boyutlu bir etkileşim sunuyor ve her seviyeden oyuncu ve antrenör için kapsayıcı bir platform sağlıyor. UEFA Taban Programı’nın ana fikri de tam olarak bu; futbolu katılmak isteyen herkes için erişilebilir, güvenli ve eğlenceli tutarken yerel kulüpler, okullar ve topluluklarla da güçlü bir bağ geliştirmek” dedi.

FC FUTURES’ın ücretsiz dijital antrenman uygulamaları kütüphanesine ulaşmak için EA Sports FC’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.